کد خبر : 18213
تاریخ انتشار : یکشنبه 30 خرداد 1400 - 20:27

اسامی اعضای منتخب شوراهای شهر در استان خوزستان

اخبار مهم اهواز و دیگر شهرهای خوزستان را در پایگاه خبری تحلیلی "خوزتاب" بخوانید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خوزتاب و به نقل از فرمانداری های خوزستان اسامی منتخبان ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر در خوزستان به شرح زیر است؛

 

103711 515 اسامی اعضای منتخب شوراهای شهر در استان خوزستان

پایگاه خبری خوزتاب KHUZTAB

 

 

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شورای شهر باغملک:

یحیی سلمانوند محمدولی با ۴۶۹۴ رای

امراله زنگنه با ۴۴۳۷ رای

رضا ممبینی با ۴۲۲۸ رای

جمشید زنگنه با ۳۸۸۷ رای

جانعلی رضایی با ۳۸۰۹ رای به عنوان اعضای اصلی شورا

و همچنین مسلم جمعه زاده با  ۳۷۷۱رای و میلاد طهماسبی با  ۳۴۹۱ رای و نصیر آذربار  با  ۳۴۸۹ رای اعضای علی‌البدل شورای شهر باغملک شدند.

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شورای شهر قلعه تل

سید روح‌الله موسوی با ۱۹۲۹ رای

سجاد حاجتی با ۱۸۴۰ رای

سید عیسی موسوی‌منش با ۱۴۹۱ رای

آرزو جعفری با ۱۴۱۵ رای

رشید کردی‌نژاد با ۱۳۳۸ رای

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شورای شهر بهبهان:

 ۱.مهرداد خواجه با ۹۹۴۵ رای

۲.محمدهادی روحی‌پور با ۷۵۵۳ رای

 ۳.سیف‌اله علی‌نژاد با ۵۷۷۱ رای

 ۴.محسن روانخواه با ۵۲۳۸ رای

۵.کاوه راهبر با ۵۱۶۶ رای

۶.فریدون قنواتی با ۴۹۳۹ رای

 ۷.جهانبخش گلخند شهروئی با ۴۵۰۹ رای

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شورای شهر خرمشهر:

۱.عبدالنبی پورخلف با ۳ هزار و ۳۱۸ رای

۲.محمدجواد بچاری با ۳ هزار و ۱۴۹ رای

۳.مجید حیدری با ۲ هزار و ۷۱۸ رای

۳.منصور کعبی با ۲ هزار و ۶۱۲ رای

۴.عادل چلداوی با ۲ هزار و ۴۴۱ رای

۵.حسن پورحمزاوی با ۲ هزار و ۴۱۷ رای

۶.ایوب رنجبر با ۲ هزار و ۴۰۷ رای

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شورای شهر شوشتر:

۱.غلامرضا اکبرزاده با ۶ هزار و ۶۴۶ رای

۲.علیرضا تقی‌پور بیرگانی با ۶ هزار و ۵۱۹ رای

۳.اکبر شکوه‌نیا با ۶ هزار و ۳۸۵ رای

۴.محمد حسین‌پور محمدی با ۶ هزار و ۳۰۰ رای

۵.محمد حافظی‌زاده با ۵ هزار و ۱۶۹ رای

۶.میلاد خیاط با ۵ هزار و ۱۰۶ رای

۷یونس زین‌الدین‌خواه با ۵ هزار و ۴ رای

اعضای شورای اسلامی شهر شوشتر شدند.

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شورای شهرهای شهرستان شادگان:

 

۱.حمید حاجی‌زاده با ۳ هزار و ۱۸۴ رای

۲.حسین اکبری‌فر با ۲ هزار و ۵۳۳ رای

۳.مرتضی ادکی با ۲ هزار و ۳۱۸ رای

۴.سید عبدالحسین موسوی با ۲ هزار و ۱۹۲ رای

۵.جعفر ربیعی با ۲ هزار و ۱۸ رای

به عنوان اعضای شورای شهر شادگان انتخاب شدند.

 

⭕همچنین داود شاوردی با یک هزار و ۵۵۸ رای، کریم نیاز مهر با یک هزار و ۵۳۰ رای، عبدالحسین شاوردی با یک هزار و ۴۱۵ رای، جمال شاوردی با یک هزار و ۴۱۲ رای و امین البوخنفر با یک هزار و ۸۵ رای به عنوان منتخبان شورای شهر “خنافره” انتخاب شدند.

 

⭕عظیم البوخنفر با یک هزار و ۱۱۱ رای، ریاض حزبه‌ئیان با یک هزار و ۴۲ رای، حبیب البوخنفر با ۹۹۷ رای، سید هادی حسینی‌اصل با ۹۳۹ رای و حسین حسینی‌نصر با ۹۱۸ رای به عنوان منتخبان شورای شهر “دارخوین” انتخاب شدند.

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شورای شهر مسجدسلیمان:

۱. محمود جعفری ۵۷۵۴ رای

۲. علی زمانپور ۵۰۱۲ رای

۳. محسن پیرعباسی ۴۶۶۹ رای

۴. شهباز حیدری ۴۵۰۹ رای

۵. عزیزقلی زمانپور ۴۴۶۰ رای

۶. غضبان حکمت‌نژاد ۴۴۳۳ رای

۷. مهرداد حاجتی ۴۲۴۹ رای

ابراهیم سرخمرد با ۳۹۳۳ رای و خلیل خسروی ۳۹۰۸ رای و علی قنبری با ۳۷۹۸ رای اعضای علی‌البدل هستند

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شورای شهر رامهرمز:

۱.سید علی محمد طباطبایی با ۵ هزار و ۶۲۴ رای

۲.فتح‌الله روشن با ۵ هزار و ۶۱۵ رای

۳.محمدرضا منگشتی‌زاده با ۵ هزار و ۱۰۱ رای

۴.مجید پژوهش با ۴ هزار و ۶۳۶ رای

۵.بهمن مهرابی با ۴ هزار و ۴۰۰ رای

۶.ابراهیم مانگشتی با ۴ هزار و ۱۰۹ رای

۷.عباس بنداد با ۳ هزار رو ۷۴۵ رای

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شورای شهر آغاجاری:

۱. ایمان مردانه با یک هزار و ۴۸۳ رای

۲. صادق ناصری‌پور با یک هزار و ۳۷۷ رای

۳. عبدالغفور رضاپوران قهفرخی با یک هزار ۳۱۳ رای

۴. محسن پورخلیلاوی با یک هزار و ۱۱۶ رای

۵. شهرام حیدری با یک هزار و ۱۰۲ رای

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شورای شهرهای شهرستان گتوند:

۱.ذبیح‌اله جهانبخش با ۲ هزار و ۷۶۸ رای

۲.محمد کریم آقاجانی با ۲ هزار و ۲۲۴ رای

۳.حسین رضائی با ۲ هزار و ۱۲۹ رای

۴.علی راشدی با ۲ هزار و ۷۳ رای

۵.گودرز شاپوری با یک هزار و ۹۲۳ رای

به عنوان اعضای شورای شهر گتوند انتخاب شدند.

 

⭕همچنین مصطفی اسپره با یک هزار و ۶۲۶ رای، امین آسیابانی با یک هزار و ۴۹۲ رای، رضا بختیاری ارشد با یک هزار و ۲۴۲ رای، علی امیری با یک هزار و ۱۸۳ رای و علی اکبر بهاروند با یک هزار و ۷۹ رای به عنوان عنوان منتخبان شورای شهر “صالح شهر” معرفی شدند.

 

⭕میثم نظرزاده با ۴۲۶ رای، مصطفی منجزی با ۳۸۰ رای، کامران کریمی با ۳۶۳ رای، غلامحسین وردی‌پور با ۳۵۹ رای و حسن شاهی‌زاده با ۳۱۱ رای منتخبان شورای شهر “سماله” شدند.

⭕در شهر “جنت مکان” نیز محمود مقامی با ۹۳۰ رای، مصطفی مقامی با ۸۶۶ رای، علیرضا رسول‌زاده با ۷۶۷ رای، مریم حسینی با ۷۶۶ رای و ناصر مختاری با ۷۳۰ رای به عنوان منتخبان شورای شهر معرفی شدند.

 

⭕زهرا رحیمی با یک هزار و ۴۴۴ رای، امیر حسنی با یک هزار و ۳۸۲ رای، حسین رحمانی با یک هزار و ۳۷۳ رای، رحیم حسنی با یک هزار و ۲۲۸ رای و علی شیرعلی‌زاده با یک هزار و ۱۹۸ رای به عنوان منتخبان شورای شهر “ترکالکی” انتخاب شدند.

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شورای شهر در شهرستان کارون شهر کوت عبدالله :

قاسم شریفات با ۳۳۳۴ رای

سید لفته حزباوی با ۳۲۶۳ رای

هاشم مجدم با ۳۲۲۲ رای

حبیب دریس زایری با ۳۰۴۳ رای

محمد ناصری با ۲۹۵۹ رای

جاسم باوی با ۲۸۶۲ رای

حمید فرحانی اصل با ۲۶۸۲ رای

همچنین ابراهیم سعیدی با ۲۶۶۴ رای، حسن باوی با ۲۵۳۴ رای، سمیه سعیدی با ۲۴۷۹ رای، رضا حزباوی با ۲۴۷۲ رای و صادق نواصری با ۲۴۶۷ رای به عنوان اعضای علی‌البدل شورای شهر کوت‌عبداله انتخاب شدند.

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شورای شهر اروندکنار:

جاسم جباری با یکهزار و ۱۴۸ رای

علی بیراتی با ۹۷۸ رای

عدنان حیدریان‌پور با ۹۶۹ رای

هادی نصاری با ۸۰۳ رای

و جواد ابراهیمی با ۷۷۷ رای

همچنین سید یاسر موسوی با ۷۳۹ رای و مهدی حلفی‌سلیمی با ۶۹۵ رای به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شورای شهر بندر امام خمینی:

سعید ماضی‌زاده با  چهار هزار و ۳۲۷ رای

هدایت جوکار با سه هزار و ۵۰۷رای

عمار آلبوغبیش با سه هزار و  ۱۸۹ رای

قاسم رضائیان با ۲ هزارو ۹۳۵ رای

فرید قنواتی با ۲هزار و  ۸۳۹ رای

احمد مقدم با ۲هزارو ۷۴۷ رای

اصغر روحی اصفهانی اصل با ۲هزار و ۷۰۵ رای

همچنین آقایان سید امین موسوی با ۲ هزار و ۶۶۷ رای، مصطفی سکرانی با ۲ هزار و ۵۹۷ رای و حسین عساکره با ۲ هزار و ۵۰۹رای به عنوان عضو علی‌البدل شورای اسلامی شهر بندر امام‌خمینی(ره) معرفی شدند.

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شورای شهر ایذه:

عبدالکریم مقصودی هشت هزار و ۴۱۲ رأی

جهانبخش رشیدی هشت هزار و ۴۰۵ رأی

فاطمه مرادی هفت هزار و ۲۲۴ رأی

علیرضا خسروی  هفت هزار و۴۸ رأی

داود اسمعیل وند ۶ هزار و ۹۷۴ رأی

محمد داودی ۶هزار و۹۷۰ رأی

برزو شیخ زاده ۶ هزارو  ۵۶۱ رأی

کهزاد مومن زاده پنج هزار و  ۹۲۹ رأی و علی اسماعیل وندی پنج هزار و ۸۷۸ رأی به عنوان اعضای علی البدل حایز اکثریت آرا شدند.

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شورای شهر بندر ماهشهر:

جلال دریس با ۸۲۶۰ رای

محمدتقی آلبوغبیش با ۸۱۵۵ رای

مجتبی آبادی با ۸۰۶۵ رای

کریم شکاری با ۶۵۴۹ رای

جمشید اصلاحی با ۶۱۰۸ رای

سعد عساکره‌نژاد با ۵۶۵۶ رای

و علی عساکره با ۵۵۲۶ رای

همچنین آقایان امین بهبهانی‌اسلامی با ۵۱۶۱ رای، ابراهیم عساکره با ۴۹۶۲ رای و ایوب عسکری با ۴۸۲۶ رای به عنوان عضو علی‌البدل شورای اسلامی شهر بندر ماهشهر معرفی شدند.

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شورای شهر چمران:

عبدالباقی عساکره با ۲۱۵۸ رای

نادر حسن‌نژادیان با ۲۱۳۶ رای

ناصر عبادی با ۲۱۳۵ رای

محسن جلالی با ۱۷۷۹ رای

مجتبی بیرونی با ۱۵۱۷ رای

همچنین آقایان یوسف مقدم با ۱۴۵۸ رای، عبدالعلی دیلمی با ۱۴۳۹ رای و جواد حزبه ئیان با ۱۴۰۷ رای به عنوان عضو علی‌البدل شورای اسلامی شهر چمران از توابع شهرستان ماهشهر معرفی شدند.

 

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شوراهای شهرستان شوش:

۱.مهدی تمیمی با چهار هزار و  ۸۸۳ ﺭﺍﻱ

۲.حمیلا چرنگ با چهار هزار و ۸۲۲ ﺭﺍﻱ

۳.غلام مهدی اسلامی پناه با چهار هزار و ۱۲۴ رای

۴.مسلم صفری با سه هزار و ۵۶۲ رای

۵.علی دیناروند با سه هزار و ۵۶۲ رای

۶.محمد میاحی با سه هزار و ۵۱۳ رای

۷.علی حسین محمدی نژاد با سه هزارو ۳۸۶ رای

به عنوان اعضای اصلی شورای شهر شوش و همچنین احمد باجورند با سه هزار و ۲۹۷ رای، علی بویری منجی با سه هزار و ۶۱ رای، سیده آیدا تفاخ با ۲ هزار و ۶۵۲ رای، سعید مهرپرور با ۲ هزار و ۶۳۲ رای و ناصر دباتی شوش با ۲ هزار و ۳۳۲ رای ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺍﻋﻀﺎﻱ ﻋﻠﻲ ﺍﻟﺒﺪﻝ شورای شهر شوش ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺷﺪﻧد.

 

⭕در انتخابات شورای شهر فتح المبین نیز محمود سرخه با ۵۱۶ ﺭﺍﻱ، ناصر سرخه با ۴۲۹ ﺭﺍﻱ، صادق سرخی با ۳۹۳ ﺭﺍی، رحیم سرخی فرزند راضی با ۳۷۰ ﺭﺍﻱ و رحیم سرخه فرزند وزین با ۳۵۱ ﺭﺍﻱ‌ به عنوان ﺍﻋﻀﺎﻱ ﺍﺻﻠی انتخاب شدند.

و عبدالرضا سرخه با ۳۰۰ ﺭﺍﻱ، محمد سرخه با ۲۸۸ ﺭﺍﻱ و مسعود سرخه با ۲۸۸ ﺭﺍﻱ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺍﻋﻀﺎﻱ ﻋﻠﻲ ﺍﻟﺒﺪﻝ ﺷﻮﺭﺍﻱ ﺍﺳﻼﻣﻲ ﺷﻬﺮ فتح المبین ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺷﺪﻧﺪ.

 

⭕ اعضای اصلی شورای شهر “حر” نیز به ترتیب؛

۱.عیسی ساعدی نسب با یک هزار و ۸۵۶ رای

۲.بهمن حمیدی خواه با یک هزار و ۷۵۱ رای

۳.مهدی راوش با یک هزار و ۶۵۱ رای

۴.محمد حیدری آل کثیر با یک هزار و ۴۴۱ رای

۵.کلثوم کثیر با یک هزار و ۳۰۶ رای

همچنین ابراهیم حیدری آل کثیر با یکهزار و ۲۹۹ رای، محسن آل کثیر با ۹۶۲ ﺭﺍی و سعید آل کثیر با ۸۶۸ ﺭﺍی ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺍﻋﻀﺎی ﻋلی ﺍﻟﺒﺪﻝ ﺷﻮﺭﺍﻱ ﺍﺳﻼﻣی ﺷﻬﺮ “حر” ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺷﺪﻧﺪ.

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر اندیکا:

۱.خواجه احسان نقدی پور با ۷۵۳ رای

۲.حامد کاظمی بره بی چاست با ۶۶۴ رای

۳.عیسی نقدی پور با ۶۴۴ رای

۴.بهرام اسدی درویش آدمی با ۵۹۶ رای

۵.روشن بارانی بره بیچاست با ۵۹۵ رای

همچنین سیروس کاظمی بره بی چاست( ۵۷۳ رای)، علی کاظمی بره بیچاست( ۵۷۱ رای)، میثم کاظمی بره بیچاست( ۵۵۴ رای )بعنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

 

⭕در شهر “آبژدان” نیز مجید حاتمی دزدارانی با ۱۳۱۳ رای، کورش حاتمی دزدارانی ۱۱۶۹ رای ، نوراله یوسفی با ۱۰۱۲ رای ، محمود حاتمی با ۸۸۳ رای،  مراد ابراهیمی ورناصری با ۷۸۲ رای به عنوان اعضای اصلی و محمود قندعلی ورناصری با  ۷۶۷رای،  سکینه ورناصری قندعلی با ۷۱۸ رای،  ایمان یوسفی با  ۷۰۸ رای به عنوان علی البدل برگزیده شدند.

 

 ⭕در شهر “زاووت” نیز داوود ناصری کریموند ۴۱۸ رای،  جمشید ناصری کریموند ۳۸۶ رای،  محمد ناصری کریموند ۳۷۳ رای ، سعید ناصری کریموند ۳۶۰ رای، عیسی قلی ناصری کریموند ۳۵۸ رای بعنوان اعضای اصلی و  حسین ناصری کریموند با ۳۵۱ رای،  نوذر ناصری کریموند با ۳۳۲ رای و  جنجال ناصری کریموند با ۳۱۰ رای به عنوان علی البدل انتخاب شدند.

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شورای شهر امیدیه:

۱.ایمان شریفات با پنج هزار و ۴۰۴ رأی

۲.محمدرضا آقاجری با چهار هزار و ۵۵۴ رأی

۳.حافظ تمیمی با چهار هزار و ۱۵۵ رأی

۴.حمید رفیعی با سه هزار و ۶۹۲ رأی

۵.منصور خاوری با سه هزار و ۴۹۱ رأی

۶.خسرو مرویان با سه هزار و ۴۰۳ رأی

۷.طالب دیلمی پور با ۲ هزار و ۸۵۷ رای

همچنین حیدر زیدانی با ۲ هزار و ۷۹۲ رأی، عباس قدیری نژاد با ۲ هزار و ۶۶۳ رأی، عزیز شریفی با ۲ هزار و ۶۳۵ رای و علی کمائی با ۲ هزار و ۶۱۵ رای به عنوان اعضای علی البدل بیشترین رای را کسب کردند.

 

⭕در شهر “میانکوه” نیز ایوب بهمنی با یک هزار و ۴۳۶ رای، نجفقلی لرکی با یک هزار و ۷۸ رای، فرهاد بهرامی عیسی آبادی با یک هزار و ۴۴ رأی، مسعود خانه فردا با یک هزار و ۳۲ رأی و عبدالرسول چرغانیان با یک هزار و یک رأی به عنوان اعصای اصلی انتخاب شدند.

همچنین بابک قاسمی با ۹۳۵ رأی، محمد چنگلوائی با ۹۰۳ رأی و جواد طالبی فرد با ۸۶۸ رأی به عنوان اعضای علی البدل این شورا انتخاب شدند.

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر لالی:

رضا خدری میرقاید فرزند پیرعلی با یکهزار و ۸۱۸ رای

برزو جهانبخشی فرزند خداداد با یکهزار و ۶۶۵ رای

قاسم رستمی فرزند افراسیاب با یکهزار و ۵۰۳ رای

امید خدری میرقاید فرزند علی اکبر با یکهزار و ۴۸۵ رای

اکبر حیدری فرزند جانمحمد با یکهزار و ۳۷۱ رای

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شوراهای شهرستان اندیمشک:

اعضای شورای شهر اندیمشک

۱- علی دوامی نام پدر نیره ۶ هزار و ۱۷۲  رأی

۲- مژگان دالوند نام پدر فقیر ۶ هزار و ۱۵۴ رأی

۳- پناه آزادی نژاد نام پدر آقابزرگ پنج هزار و ۸۱۹  رأی

۴- نورالدین مدهنی نام پدر حسن  پنج هزار و ۳۹۳ رأی

۵- احسان رضایتی نام پدر غلامرضا پنج هزار و ۱۰۱ رأی

۶- مسلم میرزاوند نام پدر اسد پنج هزار و ۲۸ رأی

۷- علی جان میری نام پدر صید احمد چهار هزار و ۹۱۵ رأی

اعضا علی البدل: آرمان آرمان مهر نام پدرنادعلی چهار هزار و ۵۵۴  رأی ، کیان فر میرعالی نام پدرعلیشاه چهار هزار و ۴۴۳ رأی، و فرزاد قلاوند نام پدر رحمن چهار هزار و ۳۹۶ رأی هستند.

 

⭕اعضای منتخب شورای شهر آزادی:

۱- محمد خضوعی نیا نام پدراحمد ۷۵۹ رأی

۲- مصطفی اعظمی فر نام پدرصفر ۶۶۷ رأی

۳-  فرزانه مینائی نام پدرنصیر ۶۰۲ رأی

۴-  یوسف تیرچرخ نام پدرناصر ۵۶۵ رأی

۵- سجاد طرفی نام پدر قاطع(گاطع) ۵۵۶ رأی

 

⭕منتخبان شورای شهر حسینیه:

۱- اکبر گل شاهی نام پدرمحمود ۶۲۶ رأی

۲- توکل بیرانوند نام پدرمحمد ۶۱۹ رأی

۳- پیروز بهادر نام پدرمیرزاعباس ۵۹۸ رأی

۴- علی حسن زاده اصل نام پدرمحمدعلی ۵۴۹ رأی

۵- حامد حاجی زاده نام پدرفریدون ۵۴۸ رأی

 

⭕ اعضای شورای شهر چم گلک:

۱- غلامحسین عیسوند نام پدر ولی ۲هزار و۱۶۹ رأی

۲- علی الیاسی نوروزی نام پدر غلامعلی۲ هزار و ۱۴۴ رأی

۳- رضا رضائی اصل نام پدر سهراب ۲هزار و ۱۰۲  رأی

۴- محمود چنداز نام پدرعلی ۲هزار و سه رأی

۵- محمد دهقانی شوی نام پدرکوچک علی یک هزار و ۹۶۴ رأی

 

⭕منتخبان راه‌یافته به شورای شهر بیدروبه:

۱- افشین میری نام پدر مهدی دارای ۷۵۹ رأی

۲- عنایت چناری نام پدرولی دارای ۶۹۳ رأی

۳- صمد الواری نام پدرمحمدجان دارای ۴۵۴ رأی

۴- مهدی احمدی نام پدرامان اله دارای ۳۵۵ رأی

۵- مجید حیدری نام پدرنورعلی دارای ۳۲۵ رأی

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر حمیدیه:

احمد آلبوعبید با ۲ هزار و ۷۳۸ رای

سید رمضان موسوی با ۲هزار و ۵۹۶ رای

حسن سواعد با ۲ هزار و ۱۱۱ رای

حسن معاوی با ۲ هزار و ۲۹ رای

حسن اصل عبیاوی پور با یکهزار و ۹۳۸ رای

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شوراهای شهرستان باوی:

شهر ملاثانی

۱.احمد حمیدی با ٢ هزار و ٤٥٩ رای

۲.سعید امیری با ٢ هزار و ٣٩٣ رای

۳.علیرضا عامری با ٢ هزار و ٧٤ رای

۴.قادر وثوقی با یک هزار و٥٨٣ رای

۵.عباس علوانی با یک هزار و ٤٢٢ رای منتخب شورای اسلامی شهر ملاثانی شدند.

همچنین عظیم عطیه زاده با یک هزار و ٣١٤ رای، جاسم حمیدی با یک هزار و ٢٧٩ رای و حسین حمید با یک هزار و ٢٤٠ رای به عنوان اعضای علی البدل بیشترین رای را کسب کردند.

 

⭕در شهر “شیبان” نیز  میرزا حسین دشت بزرگی با سه هزار و ٤٨٨ رای، علی عطایی با سه هزار و ٣٢٨ رای، علی جباری با سه هزار و ٢٩٦ رای،  سعید عنافجه با سه هزار و ٢٤٣ رای و جاسم دلفی با ٢ هزار و ٩١٥ رای به عنوان اعضای اصلی انتخاب شده اند.

همچنین حمید الوان با ٢ هزار ٧٨١ و زینب خنافره با ٢ هزار و ٣٣ رای اعضای علی البدل این شورا انتخاب شدند.

 

⭕اعضای اصلی شورای شهر “ویس” نیز حسن وطن با یک هزار و ٩٤٢ رای، حسین عطایی با یک هزار و ٥٩٥ رای، کاظم نبهانی با یک هزار و ٥٨٠ رای، عباس مراغی با یک هزار و ٣٥٢ رای و سجاد عظیمی با یک هزار و ٣٣٢ رای انتخاب شدند.

همچنین جاسم فدیعمی با یک هزار و ٣٠٤ رای، سعید سلامات با یک هزار و ٢٧٦ رای و جمعه حمید با یک هزار و ٢٠٩ رای منتخبان علی البدل شورای شهر ویس انتخاب شدند.

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شوراهای شهرستان دشت آزادگان:

۱_ محمد رضا عفری با سه هزار و ۹۶۰ رای

۲_ صادق حریزی پور به سه هزار و ۹۰۶ رای

۳_ ناصر جلالی با سه هزار و ۳۷۶ رای

۴_ علی چلداوی با سه هزار و ۲۱۷ رای

۵_ علی جلالی با سه هزار و ۲۱۴ رای

۶_ حیدر سواری با سه هزار و ۶۹ رای

۷_ هوشنگ جلالی با ۲ هزار و ۹۷۰ رای به عنوان منتخبان شورای اسلامی شهر “سوسنگرد” مرکز دشت آزادگان برگزیده شدند.

 

⭕همچنین در شهر “بستان” از میان سه هزار و ۲۳۳ رای اخذ شده صحیح، ایوب چلداوی با یکهزار و ۳۱۲ رای، عبدالکاظم نیسی با یکهزار و ۱۱۳ رای، لطف اله سواعدی با یکهزار و ۹۶ رای، عبدالعلی دحیمی با یکهزار و ۶۵ رای ، و احمد سواعدی با یکهزار و ۳۲ رای، با کسب بیشترین آرا، منتخب شورای اسلامی شهر بستان شدند.

 

⭕در شهر “کوت سید نعیم” نیز از پنج هزار و ۵۶ رای اخذ شده صحیح به ترتیب سعید حلفی با یکهزار و ۳۵۵ ، علی حلفی با یکهزار و ۱۲۴ رای ، سعید حردانی با یکهزار و سه رای، احد خلفی با ۹۶۳ رای و جابر جلالی حمیدی ۹۱۲ رای حایز اکثریت آرا شدند.

 

⭕در شهر “ابوحمیظه” نیز سه هزار و ۴۹۲ رای صحیح ، صالح مزرعه با یکهزار و ۳۰۷ رای، مهدی فخیمی با یکهزار و ۲۶۰ رای، امید مزرعه اصل با یکهزار و ۲۱۰ رای، محمد مزرعه با یک هزار و ۱۹۶ رای و عبداله مزرعه با یکهزار و ۱۸۴ رای ، با کسب بیشترین آرا منخب شورای شهر ابوحمیظه شدند.

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شوراهای شهرستان رامشیر:

⭕منتخبان شورای اسلامی شهر رامشیر نیز در این انتخابات؛

۱. بهرام حیدری با ۲ هزار و ۳۴۹

۲. میر حسین راشدی با ۲هزار و ۲۱۲

۳. حسن عموری با یکهزار و ۹۳۵

۴. حسین کرد زنگنه با یکهزار و ۸۲۹

۵. سید مسعود هاشمی با یکهزار و ۵۴۰

همچنین اعضای علی البدل رضا شاغولی با یکهزار و ۴۷۵، امیر عموری با یکهزار و ۴۱۲ و مهدی نیکنام با یکهزار و ۳۹۴ اعلام شدند

 

⭕ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر مشراگه، منتخبان شهر مشراگه از توابع این  شهرستان ، جلیل خالدی با ۴۷۷ رای ، عزیز خالدی با ۴۳۱ رای، عیسی خالدی  با ۴۲۱ رای، کاظم حمید با ۴۱۶ رای و جواد خالدی با ۳۹۸ به عنوان منتخبان مردم در این دوره از انتخابات شدند.

اعضای علی البدل منتخب این انتخابات در شهر مشراگه نیز امین خالدی با ۳۹۶ رای، سالم خالدی با ۳۸۰ رای و رحیم حمید با ۳۸۱ رای هستند.

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شورای شهر هفتکل:

۱.سید علی حسینی با ۲ هزار و ۵۱۷ رای

۲.سلیم علی پور با ۲ هزار و ۳۴۹ رای

۳.محمدعلی مرادی سبزپوری با ۲ هزار و ۲۳۸ رای

۴.فاطمه ممبینی با ۲ هزار و ۱۷۰ رای

۵.شهناز اصلانی با ۲ هزار و ۱۲۰ رای به عنوان منتخبان شورای اسلامی شهر هفتکل برگزیده شدند.

همچنین سید رضا موسوی با یک هزار و ۷۳۱ رای، سید علی مراد موسوی با یک هزار و ۵۰۲ رای و فرزاد موسوی با یک هزار و ۴۶۹ رای به عنوان اعضای علی البدل این شورا انتخاب شدند.

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر هویزه:

۱. عاشور مومنان زاده با ۲ هزار و ۲۵۶ رای

۲. علی شرفی با ۲ هزار و ۱۷۸ رای

۳. نجم جرفی با ۲ هزار و ۱۰۹ رای

۴. حسن سیلاوی با ۲ هزار و ۱۰ رای

۵. سعید بوعذار با یک هزار و ۹۱۵ رای

به عنوان اعضای شورای شهر هویزه انتخاب شدند.

همچنین در این شهرستان، علی کوتی با یک هزار و ۷۳۲ رای، حکیم بوعذار با یک هزار و ۴۶۸ رای و حسن عذاری با یک هزار و ۴۵۷ رای به عنوان اعضای علی البدل این شورا برگزیده شدند.

 

⭕منتخبان ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر هندیجان:

۱. اکبر شنبدی با سه هزار و ۱۱۱ رای

۲. مهدی عبادی با ۲ هزار و ۵۰۴ رای

۳. علی اکبر بیرونی با ۲ هزار و ۴۲۰ رای

۴. عارف عبادی با ۲ هزار و ۳۲۵ رای

۵. امیر شکاری با ۲ هزار و ۲۲۴ رای

اعضای منتخب شورای شهر هندیجان شدند

همچنین میثم عبادی با ۲ هزار و ۱۸۵ رای، فاروق جنتی با ۲ هزار و ۷۷ رای و محسن شعبانی با ۲ هزار و ۱۴ رای  به عنوان عضای علی‌البدل شورای اسلامی شهر هندیجان انتخاب شدند.

 

.

⭕منتخبان ششمین دوره شورای اسلامی شهر آبادان مشخص شدند

۱٫قاسم بغلانی    ۶۶۶۵ رای
۲٫جاسم ثامری    ۴۰۹۴ رای
۳٫سیدشریف موسوی    ۳۶۸۰ رای
۴٫محمددریس   ۳۵۰۳ رای
۵٫حافظ دریس  ۳۰۰۰ رای
۶٫مسعود لیراوی ۲۹۷۰ رای
۷٫کوثره حیاوی    ۲۹۱۹ رای
۸٫عباس قیم     ۲۹۰۸ رای
۹٫محسن خزاعل   ۲۸۸۷ رای

همچنین  آقایان حمید چهارلنگی  ۲۸۱۰ با رای ، امین ثامرحسنی با ۲۷۸۱ رای ، بهنام جلیلیان با ۲۷۱۳ رای ، حمید زرینی با ۲۷۰۴ رای ، سید عدنان موسوی رابطی با ۲۶۶۶ رای  علی ابودوله با ۲۵۲۳ رای بعنوان اعضای علی البدل شورای شهر آبادان انتخاب شدند

.

📛 اسامی نهایی اعضای شوراهای شهر در اهواز به دلیل اخذ رای به سه صورت دستی، الکترونیکی و تلفیق دستی_الکترونیکی و تاخیر در تجمیع آرای صندوق ها تا ساعت ۲۱ مورخ ۳۱خرداد۱۴۰۰  نیز از سوی فرمانداری اعلام نشده است . به گفته عالمی نیسی فرماندار امشب یا فردا صبح تجمیع ۵۳۳ صندوق پایان می پذیرد و نتایج اعلام خواهد شد.

🔸️گفتنی است انتخابات شوراهای شهر و ریاست جمهوری به صورت همزمان در تاریخ ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ در سراسر کشور برگزار شده بود.

 

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

https://www.khuztab.ir/