کد خبر : 10582
تاریخ انتشار : دوشنبه 11 شهریور 1398 - 15:30

تشکیل هیات عالی سرمایه گذاری شهرداری اهواز

در این جلسه که شاعری شهردار اهواز، عالمی نیسی فرماندار اهواز، سنواتی، رئیس و حاجتی، موسوی زاده، لطفعلی زاده، اعضای شورای اسلامی شهر، معاونین شهردار، کمایی رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی و کارشناسان سازمان حضور داشتند چند پروژه سرمایه گذاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت. به گزارش پایگاه خبری خوزتاب، در این

در این جلسه که شاعری شهردار اهواز، عالمی نیسی فرماندار اهواز، سنواتی، رئیس و حاجتی، موسوی زاده، لطفعلی زاده، اعضای شورای اسلامی شهر، معاونین شهردار، کمایی رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی و کارشناسان سازمان حضور داشتند چند پروژه سرمایه گذاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
IMG 20190902 195816 851 300x205 تشکیل هیات عالی سرمایه گذاری شهرداری اهواز

به گزارش پایگاه خبری خوزتاب، در این جلسه شهردار اهواز خواستار همکاری همه دستگاههای اجرایی در جهت جذب سرمایه گذار شد.
موسی شاعری خطاب به رییس و کارشناسان سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی گفت: باید روی فرصت هایی تمرکز کرد که هم سرمایه گذار مناسب دقیق پای کار است و هم این فرصت در اولویت ها و نیازهای شهر است.
وی دستور داد: لازم است جلسات هیات عالی سرمایه گذاری در بازه زمانی کوتاهتری تشکیل شده و سرمایه گزاران مربوطه نیز در جلسات حضور داشته باشند تا روند تصمیم گیری سریعتر انجام شود.

گفتنی است در این جلسه در خصوص پروژه ها و طرح های سرمایه گذاری پردیس سلامت، هایپر یاس، بازارچه های چندمنظوره در سطح شهر اهواز، مسدود کردن عبور و مرور پل سفید اهواز و تبدیل عرشه آن به مجموعه ای از امکانات گردشگری و تفریحی، احداث سرویس های بهداشتی، پمپ بنزین تک نازله حاشیه خیابان در نقاط مختلف شهر، احداث زیپ لاین و بانجی و تاکسی آبی و احداث شهربازی بحث و تبادل نظر و مواردی به تصویب رسید.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

https://www.khuztab.ir/