جشنواره سلام برای تشویق و حمایت روابط عمومی های پرتلاش برگزار می شود/ داوری براساس کیفیت اثار انجام شد

مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری خوزستان گفت:جشنواره سلام برای تشویق و حمایت روابط عمومی های پرتلاش برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری خوزتاب،، سعید رضوانی در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره انتخاب روابط عمومی های برتر خوزستان(سلام) با اشاره به نقش مهم روابط عمومی ها در امر اطلاع رسانی اظهارکرد: نکته مهم در

مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری خوزستان گفت:جشنواره سلام برای تشویق و حمایت روابط عمومی های پرتلاش برگزار می شود.
IMG 20190710 WA0007 300x169 جشنواره سلام برای تشویق و حمایت روابط عمومی های پرتلاش برگزار می شود/ داوری براساس کیفیت اثار انجام شد
به گزارش پایگاه خبری خوزتاب،، سعید رضوانی در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره انتخاب روابط عمومی های برتر خوزستان(سلام) با اشاره به نقش مهم روابط عمومی ها در امر اطلاع رسانی اظهارکرد: نکته مهم در عرصه اطلاع رسانی رضایت خداوند، مردم و بهبود امور است.
وی با اشاره به روش های جدید اطلاع رسانی در روابط عمومی افزود: ما با استفاده از این روش های جدید فضای کار را از مدیر محوری به موضوع محوری پیش بردیم.در عرصه های مختلف سعی کردیم حقایق را منتقل و موضوعات انفعالی خارج شویم.
مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری خوزستان  با تاکید بر شفافیت در امر اطلاع رسانی و جلب اعتماد مردم بیان کرد: سیل ماهای نخست سال این امر را به خوبی ثابت کرد به طوری که مردم اطلاعات و اخبار خود را براساس اعتماد از دستگاهها دریافت می کردند.
رضوانی با بیان اینکه دستگاههای مربوطه در بحران سیل خوب عمل کردند ادامه داد: دستگاهها ضمن توجه به ذائقه مخاطب بر اساس نیاز مخاطبین رویدادها را اطلاع رسانی کردند.استفاده از ابزارهای جدید اطلاع رسانی از جمله فضای مجازی در روزهای بحران ظرفیت مهمی بود که به خوبی از ان استفاده شد.
وی افزود: سیل اخیر بحرانی بود که با اطلاع رسانی تبدیل به فرصت شد، به گونه ای که از عالیترین مقامات کشور در استان حضور یافتند و خوزستان بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفت.
جشنواره سلام برای تشویق و حمایت روابط عمومی های پرتلاش برگزار می شود
مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری خوزستان با بیان اینکه جشنواره سلام برای تشویق و حمایت روابط عمومی های پرتلاش برگزار می شود گفت: تقدیر از روابط عمومی های منتخب به معنای ضعیف بودن دیگر روابط عمومی ها نیست، این جشنواره فرصتی برای معرفی روابط عمومی های پرتلاش است. امیدواریم سال های اینده شاهد حضور روابط عمومی های دیگر در رتبه های نخست باشیم.
رضوانی با بیان اینکه داوری براساس کیفیت اثار انجام شد  تصریح کرد: در این جشنواره ۱۱۰ دستگاه شرکت نمودند که از این تعداد ۸۵ اثر انتخاب و مورد ارزیابی داوران قرار گرفت که در نهایت ۲۶ اثر بر اساس محورها و موضوعات ارائه شده به داوری گذاشته شد.
وی خاطرنشان کرد: سال گذشته ۸ جلسه شورای روابط عمومی های استان  را برگزار کردیم که حاصل ان برپایی نمایشگاه اشتغال و کارافرینی در اردیبهشت ماه، نمایشگاه هفته دولت در شهریورماه و نمایشگاه چهل سالگی انقلاب در اسفند ماه بود، این امر نشان دهنده اهتمام همکاران روابط عمومی دستگاهها را نشان می دهد.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

همراه اول
https://www.khuztab.ir/