در ششمین روز حادثه دز، آتش‌نشانی دزفول یک‌تنه به جستجو ادامه می‌دهد

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری دزفول از ادامه جستجوی سه گردشگر مفقود حادثه دز توسط نیروهای سازمان آتش‌نشانی در ششمین روز حادثه خبر داد. عبدالحسین معظم‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به بی‌نتیجه ماندن جستجوی گردشگران مفقود اهوازی در رودخانه دز در پنجمین روز حادثه اظهار کرد: امروز نیز به منظور کاهش دبی آب

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری دزفول از ادامه جستجوی سه گردشگر مفقود حادثه دز توسط نیروهای سازمان آتش‌نشانی در ششمین روز حادثه خبر داد.

57526545 300x225 در ششمین روز حادثه دز، آتش‌نشانی دزفول یک‌تنه به جستجو ادامه می‌دهد

عبدالحسین معظم‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به بی‌نتیجه ماندن جستجوی گردشگران مفقود اهوازی در رودخانه دز در پنجمین روز حادثه اظهار کرد: امروز نیز به منظور کاهش دبی آب رودخانه و سهولت ادامه جستجوی گردشگران مفقود، با هماهنگی فرمانداری دزفول دریچه‌های سد دز بسته شده است.

وی با بیان این‌که هر چند نیروها مختلف برای ادامه جستجو اعلام آمادگی کرده‌اند ولی در عمل تنها آتش‌نشانی است که همچنان به عملیات ادامه می‌دهد، افزود: در حال حاضر تنها ۱۰ نفر از نیروهای سازمان آتش‌نشانی دزفول در قالب دو اکیپ در حال جستجوی این سه گردشگر مفقود هستند و بقیه ارگان‌ها اقدامی نکرده‌اند.

معظم‌فر خاطرنشان کرد: امروز پرواز بالگرد در آسمان مشاهده نکرده‌ام و اطلاعی ندارم که بالگرد برای ادامه جستجو اعزام خواهد شد یا نه.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

https://www.khuztab.ir/