مراجعه بیش از ۱۰ هزار بیمار با مشکلات تنفسی در ۱۰ روز به مراکز درمانی اهواز/مراجعه ۲۳۸۴ بیمار در ۳روز اخیر

مدیر روابط عمومی‌ دانشگاه علوم‌ پزشکی‌ جندی‌ شاپور اهواز از مراجعه بیش از ۱۰ هزار بیمار تنفسی در ۱۰ روز (۲۷مهر الی ۷آبان) به بیمارستان های اهواز خبر داد. به گزارش پایگاه خبری خوزتاب؛ فرهاد حمزه لویی از مراجعه ۲ هزار و ۳۸۴ بیمار با مشکلات تنفسی در سه روز گذشته به مراکز درمانی تابعه

مدیر روابط عمومی‌ دانشگاه علوم‌ پزشکی‌ جندی‌ شاپور اهواز از مراجعه بیش از ۱۰ هزار بیمار تنفسی در ۱۰ روز (۲۷مهر الی ۷آبان) به بیمارستان های اهواز خبر داد.

2642228 300x200 مراجعه بیش از ۱۰ هزار بیمار با مشکلات تنفسی در ۱۰ روز به مراکز درمانی اهواز/مراجعه ۲۳۸۴ بیمار در ۳روز اخیر

تنگی نفس خوزستان

به گزارش پایگاه خبری خوزتاب؛ فرهاد حمزه لویی از مراجعه ۲ هزار و ۳۸۴ بیمار با مشکلات تنفسی در سه روز گذشته به مراکز درمانی تابعه این دانشگاه خبر داد.

وی با اشاره به بروز مشکلات تنفسی برای خوزستانی‌ها در پی بارندگی روزهای گذشته اظهار کرد: در روز چهارشنبه (۸ آبان‌ماه) در مجموع یک هزار و ۹۴ نفر با مشکلات تنفسی به مراکز درمانی اهواز و دیگر شهرستان‌های تابعه این دانشگاه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۹۷۸ نفر به صورت سرپایی، درمان و ۱۱۶ بیمار نیز بستری شده‌اند.

وی افزود: همچنین در روز پنجشنبه (۹ آبان‌ماه) در مجموع ۶۲۳ بیمار با مشکلات تنفسی به مراکز درمانی اهواز و دیگر شهرستان‌های تابعه این دانشگاه مراجعه کردند که از مجموع این بیماران، ۵۳۱ نفر به صورت سرپایی درمان و ۹۲ بیمار نیز بستری شده‌اند.

حمزه‌لویی ادامه داد: در روز جمعه (۱۰ آبان‌ماه) نیز در مجموع ۶۶۷ بیمار با مشکلات تنفسی به مراکز درمانی اهواز و دیگر شهرستان‌های تابعه این دانشگاه مراجعه کرده‌اند. از مجموع این بیماران، ۶۱۰ نفر به صورت سرپایی درمان و ۵۷ بیمار نیز بستری شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری خوزتاب ، در پی بارندگی‌های اخیر، از ۷صبح ۶ آبان‌ماه تا ساعت ۷ صبح ۷ آبان‌ماه در مجموع چهار هزار و ۴۸۱ بیمار با مشکلات تنفسی به مراکز درمانی اهواز و دیگر شهرستان‌های تابعه این دانشگاه مراجعه کردند که از مجموع این بیماران، چهار هزار و ۳۲۱ نفر به صورت سرپایی، درمان و ۱۶۰ بیمار نیز بستری شدند.

همچنین سوم آبان ماه ۳۰۳ نفر و چهارم آبان ماه ۴۶۵ بیمار با عارضه تنفسی به مراکز درمانی زیرمجموعه این دانشگاه مراجعه کرده بودند. در پی بارندگی خفیف در روز یکشنبه، ۲۸ مهرماه نیز ۲۸۶ نفر با عارضه تنفسی به مراکز درمانی زیرمجموعه دانشگاه علوم‌ پزشکی‌ جندی‌ شاپور اهواز در خوزستان مراجعه‌ کردند.

آمار مراجعان تنفسی از ۲۷ مهر تا ۷ آبان سال جاری ۱۰ هزار و ۱۹۲ نفر عنوان شده‌ است

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اهواز

خبر مهم

آرشیو