بحران ریزگردها و قطعی آب و برق خوزستان در دستور کار مجلس

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات هفته آینده خود میزبان وزرای بهداشت و راه برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان خواهند بود. ادامه رسیدگی به لایحه هوای پاک، طرح تقویت و توسعه نظام استاندارد، طرح تنقیح قوانین مالیاتی کشور، لایحه حفاظت، احیا و مدیریت تالاب‌های کشور نیز از دیگر دستورکارهای مجلس در هفته آینده خواهد بود.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات هفته آینده خود میزبان وزرای بهداشت و راه برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان خواهند بود.

158750 1 300x200 بحران ریزگردها و قطعی آب و برق خوزستان در دستور کار مجلس

ادامه رسیدگی به لایحه هوای پاک، طرح تقویت و توسعه نظام استاندارد، طرح تنقیح قوانین مالیاتی کشور، لایحه حفاظت، احیا و مدیریت تالاب‌های کشور نیز از دیگر دستورکارهای مجلس در هفته آینده خواهد بود.

نمایندگان در جلسات هفته بعد خود لایحه معاهده معاضدت دوجانبه در امور کیفری بین ایران و کره، لایحه استرداد مجرمین بین ایران و کره و طرح اصلاح ماده یک قانون توسعه حمل‌ونقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت را مورد بررسی قرار می‌دهند.

گزارش نحوه اجرای ماده ۷۰ قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، گزارش بحران اخیر ریزگردها و قطعی آب، برق و مخابرات در استان خوزستان نیز در دستور کار هفته آینده مجلس خوهد بود.

نمایندگان در جلسات هفته آینده خود همچنین گزارش تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد مناطق آزاد و میزان انطباق آن با اهداف پیش‌بینی شده برای این مناطق در پنج سال اخیر را بررسی خواهند کرد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اهواز

خبر مهم

آرشیو