مجازات عجیب برای پیرزن پفک دزد!

پیرزنی که اقدام به سرقت چیپس و پفک نمکی از یک سوپرمارکت کرده بود، با حکم دادگاه به ممنوعیت خرید بدون داشتن همراه محکوم شد. وی در اعترافات خود گفته است براي خوردن چیپس و پفک دست به سرقت زده است.چندی قبل مأموران پلیس شیراز در جریان سرقت از یک سوپرمارکتی در شیراز قرار گرفتند.

پیرزنی که اقدام به سرقت چیپس و پفک نمکی از یک سوپرمارکت کرده بود، با حکم دادگاه به ممنوعیت خرید بدون داشتن همراه محکوم شد.

وی در اعترافات خود گفته است براي خوردن چیپس و پفک دست به سرقت زده است.چندی قبل مأموران پلیس شیراز در جریان سرقت از یک سوپرمارکتی در شیراز قرار گرفتند. در این سرقت پیرزنی با حضور در یک سوپرماکت دست به سرقت زده بود.
صاحب سوپرمارکت به مأموران گفت: در مغازه ام نشسته بودم که پیرزنی وارد شده و شروع به صحبت با من کرد. بعد از دقایقی بدون خرید از آنجا خارج شد. پس از مشاهده دوربین متوجه شدم که از مغازه ام چیپس و پفک دزدیده است. بررسیها حکایت از این داشت که وی هیچگونه سابقه کیفری ندارد.جستوجو همچنان برای شناسایی سارق ادامه داشت تا اینکه سرنخی پیش روی تیم تحقیق قرار گرفت.با این سرنخ مأموران موفق به شناسایی این پیرزن شدند و سارق را دستگیر کردند.او در بازجوییها به سرقتاعتراف و انگیزه خود را خوردن چیپس و پفک اعلام کرد. در نهایت این پرونده به دادگاه ارسال شد و این پیرزن نزد قاضی پرونده نیز به بزه ارتکابی اعتراف کرد. با توجه به کهولت سن متهم ،قاضی پرونده وی را به ممنوعیت خرید بدون داشتن همراه محکوم كردو از این پس او به تنهایی نباید برای خرید از خانه خارج شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اهواز

خبر مهم

آرشیو