کد خبر : 13657
تاریخ انتشار : سه شنبه 8 بهمن 1398 - 23:20

درنامه ای از سوی اداره کل نظارت سازمان بیمه سلامت کشور:

اداره نظارت بیمه سلامت استان خوزستان به عنوان رتبه یک در مدیریت و تحلیل هزینه های درمانی انتخاب شد

به گزارش پایگاه خبری خوزتاب؛  بر اساس تحلیل های صورت گرفته از سوی سازمان بیمه سلامت کشور، اداره نظارت بیمه سلامت خوزستان را به عنوان برترین دستگاه در مدیریت و تحلیل هزینه های درمانی انتخاب کرد. طبق ارزیابی به عمل آمده از سوی سازمان بیمه سلامت کشور ، اداره نظارت بیمه سلامت استان خوزستان به

به گزارش پایگاه خبری خوزتاب؛  بر اساس تحلیل های صورت گرفته از سوی سازمان بیمه سلامت کشور، اداره نظارت بیمه سلامت خوزستان را به عنوان برترین دستگاه در مدیریت و تحلیل هزینه های درمانی انتخاب کرد.

طبق ارزیابی به عمل آمده از سوی سازمان بیمه سلامت کشور ، اداره نظارت بیمه سلامت استان خوزستان به عنوان برترین دستگاه اجرایی استان در حوزه  مدیریت تحلیل هزینه های درمانی معرفی شد.

در این نامه تاکید شده است استان خوزستان در سه ماه دوم سال ۹۸ با تشکیل بیست و یک جلسه تحلیل فنی و بیش از چهارده میلیارد تومان ذخیره منابع مالی با بیشترین بررسی سرفصل ه را ارائه داده است.

این اقدامات توسط تیم بازرسی سازمان بیمه سلامت کشور مورد ارزیابی قرار گرفت، اداره کل بیمه سلامت خوزستان حائز رتبه اول در کشور را در این زمینه به خود اختصاص داده است  به گزارش پایگاه خبری خوزتاب؛ روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت خوزستان کسب این افتخار ارزشمند را به مجمومه بیمه سلامت استان تبریک عرض می کند

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اهواز

خبر مهم

آرشیو