کد خبر : 13437
تاریخ انتشار : پنجشنبه 19 دی 1398 - 21:20

گزینش امری مهم در صیانت از بدنه اجرایی و سلامت نظام اداری است

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران گفت: گزینش امری مهم در صیانت از بدنه اجرایی و سلامت نظام اداری است که در کارایی سازمان نقش اساسی دارد. به گزارش پایگاه خبری خوزتاب، مهندس سید عبداله موسوی روز چهارشنبه (۱۸ دی ماه) در نشست مشترک با رئیس و اعضای هسته گزینش صنعت نفت

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران گفت: گزینش امری مهم در صیانت از بدنه اجرایی و سلامت نظام اداری است که در کارایی سازمان نقش اساسی دارد.
IMG 20200109 211254 749 300x192 گزینش امری مهم در صیانت از بدنه اجرایی و سلامت نظام اداری است
به گزارش پایگاه خبری خوزتاب، مهندس سید عبداله موسوی روز چهارشنبه (۱۸ دی ماه) در نشست مشترک با رئیس و اعضای هسته گزینش صنعت نفت در جنوب، افزود: گزینش در هر کاری که در آن بحث انتخاب مطرح است، صورت می گیرد و هدف انتخاب بر مبنای معیار ها وشاخص های مورد نظر سازمان ها و دستگاه ها است.

به گزارش خوزتاب وی اظهار کرد: در گزینش ملاک انتخاب افراد تعهد، تدین، تخصص و شایسته سالاری است که بتوانند در سمت ها و پست های سازمانی منشاء اثر باشند که این مهم در انتخاب مدیران و مسئولان با توجه به مسئولیت و نقش هدایتی و راهبری حائز اهمیت و بسیار اثر گذار خواهد بود.
IMG 20200109 211258 041 300x195 گزینش امری مهم در صیانت از بدنه اجرایی و سلامت نظام اداری است
موسوی در همین ارتباط گفت: در مورد مدیران علاوه بر معیارهای تعریف شده، حسن خلق ، کاردانی وداشتن تجربه نیز مهم است زیرا افزون بر سلامت دستگاه، رضایتمندی مردم نیز به نحو مطلوب و شایسته باید مد نظر واقع شود.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به جایگاه صنعت نفت و نقش کلیدی گزینش در این صنعت، افزود: در این بخش افزون بر تعهد و تخصص، توانمندی های افراد نیز باید سنجیده شود زیرا کار در این صنعت راهبردی ویژگی های خاص خود را دارد.

در این نشست که شماری از اعضای گزینش صنعت نفت در جنوب و مدیران شرکت حضور داشتند، رئیس این هسته با تشریح روند کار و فعالیت های آن در جنوب، گفت: اصل ما بر مبنای تکریم افراد و جذب بر مبنای ضوابط و دستور العمل های جاری است.

سید محمد طاهر نژاد با بیان اینکه در گزینش تعهد و تخصص افراد و احراز صلاحیت ها بر اساس معیارهای تدوین شده در صنعت نفت مدنظر است و شامل کارکنان رسمی و قراردادی می شود، گفت: با تعامل صورت گرفته با شرکت ملی حفاری ایران تاکنون بیش از سه هزار نفر ار نیروهای قرارداد موقت شرکت در جنوب مراحل گزینش را انجام دادند.
IMG 20200109 211256 432 300x195 گزینش امری مهم در صیانت از بدنه اجرایی و سلامت نظام اداری است
وی افزود: با توجه به گستردگی فعالیت های شرکت ملی حفاری ایران در چند استان، گزینش کارکنان این سازمان بر اساس دامنه عملیاتی این شرکت برنامه ریزی و صورت می پذیرد.

همچنین در این نشست تعدادی از اعضای گزینش جنوب نظرات و دیدگاه های خود را بیان داشتند./تابناک

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اهواز

خبر مهم

آرشیو