کد خبر : 15031
تاریخ انتشار : یکشنبه 14 اردیبهشت 1399 - 16:38

مدیر سیستم ها و استراتژی سازمانی فولاد اکسین:

تحقق ۸۳ درصدی اهداف فولاد اکسین برای اولین بار در سال ۹۸

اخبار خوزستان را در پایگاه خبری خوزتاب بخوانید

به گزارش پایگاه خبری خوزتاب، مجتبی سلیمانی مدیر سیستم ها و استراتژی سازمانی شرکت گفت: این واحد دو زیر مجموعه کلی تحت عناوین واحد تضمین کیفیت و واحد سیستم ها و استراتژی دارد که اگر بخواهم یک توضیح کلی درباره کارهای محوله به این واحد بدهیم، باید گفت واحد تضمین کیفیت وظیفه اخذ گواهینامه های کیفی و به روز نگه داشتن دستورالعمل های سازمان را دارد.

**تاکید مدیرعامل بر مستندسازی و مشخص بودن رویه همه واحدها

سلیمانی اضافه کرد: بعد از اخذ این گواهینامه ها باید دوره‌های مربوط به آنها را انجام بدهیم، همچنین در سال قبل توانستیم میزهای داخلی را توسط تیم های داخلی و چند تا از فرایندهای اصلی سازمان از جمله فرآیند فروش، فرآیند مالی را با برنامه زمانبندی مشخص جامعه عمل بپوشانیم و با توجه به تاکیدی که مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان مبنی بر مستندسازی و مشخص بودن رویه همه واحدها داشتند، دستورالعمل های جدیدی در این خصوص صادر و انجام دادیم.

**در سال جهش تولید استراتژی های بیشتری را برنامه ریزی و اجرا می کنیم

ایشان تصریح کرد: سال ۹۸ از لحاظ تدوین و مستند سازی در بخش گواهینامه ها و انجام آزمایش های جدید سال پرباری بود و امسال نیز قرار است همه اسناد استراتژیک در شرکت نهادینه شود، همچنین نقشه استراتژی را بازنگری و نقشه آینده شرکت را ترسیم تا انشالله در سال جدید استراتژی های بیشتری را از مرحله برنامه‌ریزی به مرحله اجرا برسانیم.

**ما در سال ۹۹ به دنبال تحقق صد در صدی اهداف شرکت می باشیم

مهندس سلیمانی افزود: با پیگیری‌هایی که در سال ۹۸ صورت گرفت، برای اولین بار توانستیم ۸۳% از اهداف شرکت را محقق کنیم و استراتژی را از مرحله برنامه ریزی به مرحله اجرا در آوریم و برای سال ۹۹ با توجه به تاکید مدیرعامل شرکت، برنامه و بودجه فولاد اکسین در بهمن ۹۸ مورد پایش و در اسفند ۹۸ مورد تایید هیئت مدیره قرار گرفت تا نقشه راه برای سال جاری کاملا واضح و مبرهن شود، به طوری که در سال ۹۹ به دنبال این هستیم تا صد در صد اهداف شرکت فولاد اکسین را محقق کنیم.

**پایش اهداف شرکت به صورت ماهانه

سلیمانی افزود: از جمله اهداف بارز و مشخصی که برای سال ۹۹ داریم تحقق تولید ۷۰۰ هزار تن محصولات متنوع برای رفع نیازهای داخل کشور و ۱۰۰ هزار تن صادرات می باشد که اینها اتفاقات بزرگی است که با تلاش جمعی عملی می شود، به طوریکه ابتدای هر ماه این اهداف پایش و میزان انحراف و درستی انها گزارش و به آنها عمل می شود.

وی در پایان تصریح کرد: حامی اصلی مباحث برنامه ریزی، مدیریت ارشد سازمان است و اگر این حمایت وجود داشته باشد، برنامه ها محقق و موجب سودآوری خواهد شد که خوشبختانه مهندس ابراهیمی به این برنامه ها اعتقاد و اهتمام ویژه دارند و با حمایت هایی که انجام دادند این مسیر را روز به روز برای ما هموارتر کردند. بنابراین از مدیرعامل و هیئت مدیره و همه پرسنل تشکر می کنم، چراکه همه ما سوار یک قایق هستیم و با همکاری و تعامل می توانیم در هر جایگاهی که هستیم بیشترین تاثیرگذاری را داشته باشیم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اهواز

خبر مهم

آرشیو