کد خبر : 11163
تاریخ انتشار : شنبه 30 شهریور 1398 - 13:51

انعقاد ۵۵ قرارداد سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در گفتگو با خبرنگار خوزتاب گفت: از ابتدای سال تا کنون ۵۵ فقره قرارداد سرمایه گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی استان منعقد شده است. خلاق محمدیان افزود: از ابتدای سال تا کنون ۵۵ فقره قرارداد واگذاری حق انتفاع زمین با مساحت ۱۶ هکتار در شهرکها و نواحی صنعتی استان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در گفتگو با خبرنگار خوزتاب گفت: از ابتدای سال تا کنون ۵۵ فقره قرارداد سرمایه گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی استان منعقد شده است.

IMG 20190921 180140 754 300x199 انعقاد 55 قرارداد سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی خوزستان

شهرک های صنعتی استان خوزستان


خلاق محمدیان افزود: از ابتدای سال تا کنون ۵۵ فقره قرارداد واگذاری حق انتفاع زمین با مساحت ۱۶ هکتار در شهرکها و نواحی صنعتی استان منعقد و به سرمایه گذاران بخش تولید واگذار شده است.

وی با اشاره به اینکه قراردادهای منعقده بیشتر در زمینه فلزی و شیمیایی می باشند اظهار داشت: پیش بینی می شود با بهره برداری از این واحدهای صنعتی برای ۵۲۵ نفر اشتغال جدید ایجاد گردد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان افزود: واگذاری زمین در ۵۱ شهرک و ناحیه صنعتی استان انجام می‌شود و شهرک‌های صنعتی اهواز ۲ ، اهواز ۴ و اهواز ۳ بیشترین واگذاری‌ها را به خود اختصاص داده اند.

محمدیان ادامه داد: از بین ۱۰هزار و ۳۰۸هکتار زمینی که در اختیار این شرکت است یک هزار و ۹۳۹هکتار زمین در قالب سه هزار و ۱۴۲فقره قرارداد واگذار شده است.

وی گفت: تا کنون یک هزار و ۶۰۳واحد صنعتی در این زمین ها به بهره برداری رسیده است که بر اساس جوازهای تاسیس و پروانه های صادره، منجر به اشتغال ۲۵ هزارو۳۰۵نفر شده است.

به گزارش پایگاه خبری خوزتاب، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان تصریح کرد: به منظور استقرار واحدهای صنعتی کوچک و متوسط و جذب سرمایه گذار در استان ۷۳ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب وجود دارد که بسترهای لازم از جمله تامین زمین مورد نیاز و انجام خدمات عمومی شامل آب، برق، گاز و زیرساخت های دیگر در آنها مهیا و زمینه برای فعالیت، اشتغال و تولید صنایع در استان فراهم شده است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

https://www.khuztab.ir/