کد خبر : 11395
تاریخ انتشار : یکشنبه 7 مهر 1398 - 7:29

بازدید مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از تاسیسات نفت و گاز کرنج

مهندس احمد محمدی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب روز شنبه ششم مهرماه ۱۳۹۸ از تاسیسات نفت و گاز کرنج بازدید کرد. به گزارش پایگاه خبری خوزتاب، به نقل از روابط عمومی، مهندس محمدی در این بازدید در واحدهای تزریق گاز ۳۰۰ و ۵۰۰، گاز و گاز مایع ۱۵۰۰، بهره برداری، نمکزدایی و تزریق

مهندس احمد محمدی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب روز شنبه ششم مهرماه ۱۳۹۸ از تاسیسات نفت و گاز کرنج بازدید کرد.

IMG 20190929 105338 792 300x200 بازدید مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از تاسیسات نفت و گاز کرنج

بازدید مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از تاسیسات نفت و گاز کرنج

به گزارش پایگاه خبری خوزتاب، به نقل از روابط عمومی، مهندس محمدی در این بازدید در واحدهای تزریق گاز ۳۰۰ و ۵۰۰، گاز و گاز مایع ۱۵۰۰، بهره برداری، نمکزدایی و تزریق گاز ۲۰۰ کرنج حضور یافت و ضمن بررسی وضعیت تولید، تعمیرات و نگهداری این واحدها از نزدیک با سرپرستان و کارکنان این واحدها دیدار و گفت و گو کرد.

وی در گفت و گو با کارکنان عملیاتی از زحمات و تلاش های شبانه روزی آنها در خط مقدم تولید قدردانی و خاطرنشان کرد هدف از این بازدیدها تشکر از زحمات و بررسی درخواست ها، نظرات و پیشنهادهای شماست.

مهندس محمدی تصریح کرد اولویت اصلی ما در مناطق نفت خیز جنوب در وهله اول حفظ سرمایه های انسانی و در درجه بعدی حفظ تاسیسات است.

در این بازدیدها سرپرستان واحدهای عملیاتی گزارشی از وضعیت این واحدها ارائه دادند و کارکنان نیز در فضایی صمیمی به بیان درخواست های خود در حوزه عملیاتی و پرسنلی پرداختند.

در این بازدید مهندس سعید کوتی مدیرتولید شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و مهندس ابراهیم پیرامون مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری، مهندس گودرزی مدیر عملیات شرکت آغاجاری و تعداد دیگری از روسای ادارات مختلف شرکت آغاجاری نیز حضور داشتند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

https://www.khuztab.ir/