کد خبر : 12928
تاریخ انتشار : دوشنبه 18 آذر 1398 - 18:30

هومن خدری کاندیدای شاخص ریاست هیئت کاراته خوزستان

هومن خدری کاندیدای شاخص ریاست هیئت کاراته خوزستان بزودی انتخاباتی برای تعیین ریاست هیئت کاراته استان خوزستان برگزار می شود که به نظر می رسد در این بین شانس هومن خدری بیش از دیگران باشد. به گزارش پایگاه خبری خوزتاب – پس از کش و قوس های فراوان  در هیئت کاراته استان خوزستان و کنار رفتن محمد

هومن خدری کاندیدای شاخص ریاست هیئت کاراته خوزستان

IMG 20191209 182606 216 300x187 هومن خدری کاندیدای شاخص ریاست هیئت کاراته خوزستان

خدری

بزودی انتخاباتی برای تعیین ریاست هیئت کاراته استان خوزستان برگزار می شود که به نظر می رسد در این بین شانس هومن خدری بیش از دیگران باشد.

به گزارش پایگاه خبری خوزتاب – پس از کش و قوس های فراوان  در هیئت کاراته استان خوزستان و کنار رفتن محمد سرکوهکی از این هیئت پس از چندین سال متوالی، بزودی انتخاباتی برای تعیین ریاست این رشته رزمی برگزار می شود. برای تصدی گری این سمت نام های مختلفی به گوش می رسد اما به نظر می رسد شانسهومن خدری بیش از دیگران باشد.

خدری تجربیات مختلفی را در حوزه ورزش بخصوص ورزش های رزمی بدست آورده است و در حال حاضر نیز عضو هیئت ناکامورای کشور و رئیس انجمن کاراته هیئت کارگری استان خوزستان و مشاور عالی انجمن کاراته فدراسیون کارگری است که به نظر می رسد با توجه به تجربه کاری او، شانس زیادی را برای تصدی گری این هیئت ورزشی مهم داشته باشد.

باید یادآور شویم که کاراته خوزستان جزو مهم ترین رشته های رزمی به شمار می رود و ورزشکاران زیادی را در سطوح ملی و بین المللی معرفی کرده است بنابراین شایسته است این هیئت رزمی به دست فرد و یا افرادی سپرده شود که تجربیات و توانایی های لامز برای این کار را داشته باشند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

ورزشی

خبر مهم

همراه اول
https://www.khuztab.ir/