کد خبر : 11814
تاریخ انتشار : دوشنبه 22 مهر 1398 - 18:41

نمایندگان خوزستان در ادوار مختلف مجلس را بشناسید

چندماهی به برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس دهم باقی مانده و جالب است بدانید که تاکنون چه کسانی از خوزستان به این مجلس راه یافتند. به گزارش پایگاه خبری خوزتاب، اهواز دوره اول: عبدالرضا اسدی‌نیا، فواد کریمی و سید محمد کیاوش دوره دوم: عبدالرضا اسدی‌نیا، فواد کریمی و سید رسول موسوی دوره سوم: امین بیانک،

چندماهی به برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس دهم باقی مانده و جالب است بدانید که تاکنون چه کسانی از خوزستان به این مجلس راه یافتند.
IMG 20191014 215903 961 300x197 نمایندگان خوزستان در ادوار مختلف مجلس را بشناسید
به گزارش پایگاه خبری خوزتاب، اهواز

دوره اول: عبدالرضا اسدی‌نیا، فواد کریمی و سید محمد کیاوش

دوره دوم: عبدالرضا اسدی‌نیا، فواد کریمی و سید رسول موسوی

دوره سوم: امین بیانک، سید احمد موسوی و سید رسول موسوی

دوره چهارم: علی مطوری، سید احمد موسوی و سید محمدرضا موالی‌زاده

دوره پنجم: سید محمدرضا موالی‌زاده، فرامند هاشمی‌زاده و امین بیانک

دوره ششم: محمدکیانوش راد، حمید کهرام و جاسم شدیدزاده

دوره هفتم: حمید زنگنه، ناصر سودانی و سید احمد موسوی

دوره هشتم: شبیب جویجری، سید شریف حسینی و ناصر سودانی

دوره نهم: سید شریف حسینی، سید شکرخدا موسوی، ناصر سودانی

آبادان

دوره اول: محمد رشیدیان، ایرج صفاتی‌دزفولی و محمد نصرالهی

دوره دوم: محمد رشيديان، محمد امين عفرى (طرفى) و سيد محمد كياوش (علوى تبار) آبادان

دوره سوم: محمد سعید انصاری، عبدالحسن مقتدایی و محمد رشیدیان

دوره چهارم: سید یونس موسوی، محمدسعید انصاری و عبدالحسن مقتدایی

دوره پنجم: عبدالزهرا حویزاوی، ایرج صفاتی و عبدالله کعبی

دوره ششم: عبدالله کعبی، محمد رشیدیان، احمد میدری

دوره هفتم: محمدسعید انصاری، جواد سعدون زاده و عبدالله کعبی

دوره هشتم: عبدالله کعبی، سیدحسین دهدشتی و سید علی موسوی جرف

دوره نهم: سیدحسین دهدشتی، محمدسعید انصاری، جواد سعدون زاده

خرمشهر:

در دوره اول و دوم حوزه انتخابیه شادگان و خرمشهر یکی بود، در این دوره ۲ نماینده به نمایندگی از مردم این شهرستان حضور داشتند.

دوره اول: یونس محمدی و علی معرفی‌زاده

دوره دوم: یونس محمدی علی معرفی زاده وعبدالصاحب طاهرى موسوى

دوره سوم: یونس محمدی

دوره چهارم: یونس محمدی

دوره پنجم: مصطفی مطورزاده

دوره ششم: سمیر پورجزایری

دوره هفتم: مصطفی مطورزاده

دوره هشتم: مصطفی مطورزاده

دوره نهم: عبدالله سامری

شادگان

دوره سوم: عبدالصاحب موسوی‌طاهری

دوره چهارم: عیسی مقدمی‌زاد

دوره پنجم: عیسی مقدمی‌زاد

دوره ششم: عیسی مقدمی‌زاد

دوره هفتم: مجید ناصری‌نژاد

دوره هشتم: مجید ناصری‌نژاد

دوره نهم: عبدالله تمیمی

دزفول:

دوره اول: سید احمد زرهانی

دوره دوم: سید مصطفی فارغ

دوره سوم: سید مصطفی فارغ

دوره چهارم: علیرضا صدرا

دوره پنجم: مهدی‌رضا درویش‌زاده

دوره ششم: سیدعلی سیدآقا میری

دوره هفتم: سید احمد آوایی

دوره هشتم: سید احمد آوایی

دوره نهم: عباس پاپی‌زاده

ایذه:

دوره اول: علی طاهری(میاندوره‌ای)

دوره دوم: قلی شیخی

دوره سوم: ­­­سید عباس موسوی

دوره چهارم: یاور صالحی

دوره پنجم: سید عباس موسوی

دوره ششم: عیسی‌قلی احمدنیا

دوره هفتم: سید هادی طباطبائی

دوره هشتم: علیرضا دهقانی

دوره نهم: حجت الله درویش‌پور

ماهشهر

دوره اول: محمدزید بهبهانی/ غلامرضا رحیمی حاجی‌آبادی(میان دوره‌ای)

دوره دوم: جمشید مزارعی/ غلامرضا رحیمی حاجی‌آبادی(میان دوره‌ای)

دوره سوم: عبدالعظيم خزائى

دوره چهارم: کمال دانشیار

دوره پنجم: کمال دانشیار

دوره ششم: پیمان عاشوری

دوره هفتم: کمال دانشیار

دوره هشتم: خلیل حیات مقدم

دوره نهم: حبیب آقاجری

بهبهان:

دوره اول: سید شکرالله زینلی

دوره دوم: نور الله عابدى

دوره سوم: نور الله عابدى

دوره چهارم: لطف‌الله زارعی‌قنواتی

دوره پنجم: لطف‌الله زارعی‌قنواتی

دوره ششم: ولى الله شجاع پوريان

دوره هفتم: ولى الله شجاع پوريان

دوره هشتم: سید حاجی محمدموحد

دوره نهم: محمدباقر شریعتی

دشت آزادگان

دوره اول: محمدمهدی کرمی/ سید محمد موسوی‌طره(میان دوره‌ای)

دوره دوم: طالب خیاطی

دوره سوم: جاسم جادری

دوره چهارم: جاسم جادری

دوره پنجم: جاسم جادری

دوره ششم: عبدالزهرا عالمی‌نیسی

دوره هفتم: سيد نظام ملاهويزه

دوره هشتم: هاشم سواری

دوره نهم: ناصر صالحی‌نسب

رامهرمز:

دوره اول: شهید علیرضا چراغ‌زاده دزفولی/ حسن نوآب(میان دوره‌ای)

دوره دوم: سيدابوالقاسم داود الموسوى

دوره سوم: محمدرضا بهمئی

دوره چهارم: محمدرضا بهمئی

دوره پنجم: محمدرضا بهمئی

دوره ششم:سید ناصر موسوی

دوره هفتم: سید ناصر موسوی

دوره هشتم: سید ناصر موسوی

دوره نهم: شمس اله بهمئی

شوشتر

دوره اول: شهید سیدجواد شرافت/ سید محمدتقی آل‌سیدغفور(میان‌دوره‌ای)

دوره دوم: سید محمدکاظم امام‌موسوی

دوره سوم: سید محمدکاظم امام‌موسوی

دوره چهارم: ذبیح‌الله کریمی

دوره پنجم: محمدعلی شیخ

دوره ششم: محمدعلی شیخ

دوره هفتم: محمدعلی شیخ

دوره هشتم: سیدمحمد سادات‌ابراهیمی

دوره نهم: سید محمد سادات‌ابراهیمی

شوش

در پنج دوره ابتدایی مجلس حوزه شوش و اندیمشک یک نماینده در مجلس داشتند.

دوره اول: شهید سید محمدکاظم دانش/ رسول منتجب‌نیا(میان دوره‌ای)

دوره دوم: ميرمرتضى موسوى‌ابره‏بكوه

دوره سوم: حسن رضایی

دوره چهارم: سید جاسم ساعدی

دوره پنجم: سید جاسم ساعدی

دوره ششم: سید جاسم ساعدی

دوره هفتم: سید جاسم ساعدی

دوره هشتم: سید جاسم ساعدی

دوره نهم: سید راضی نوری

اندیمشک

دوره ششم: فریدون حسنوند

دوره هفتم: فریدون حسنوند

دوره هشتم: فریدون حسنوند

دوره نهم: صیدعیسی دارایی

مسجدسلیمان

دوره اول: محمد فروغی(میان دوره‌ای)

دوره دوم: محمد شینی مصطفی

دوره سوم: جهانشا دانش

دوره چهارم: ناصر سهرابی

دوره پنجم: امیدوار رضائی‌میرقائد

دوره ششم: امیدوار رضائی‌میرقائد

دوره هفتم: امیدوار رضائی‌میرقائد

دوره هشتم: امیدوار رضائی‌میرقائد

دوره نهم: اسماعیل جلیلی

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

https://www.khuztab.ir/