کد خبر : 12455
تاریخ انتشار : چهارشنبه 15 آبان 1398 - 22:54

مردم باید زحمات شهرداری اهواز و شورای اسلامی شهر را ببینند

مردم باید زحمات شهرداری اهواز و شورای اسلامی شهر را ببینند بازدید میدانی استاندار خوزستان، شهردار اهواز، اعضای شورای اسلامی شهر و فرماندار اهواز به همراه اصحاب رسانه از پروژه های عمرانی و شهری اهواز برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری خوزتاب؛ در این بازدید استاندار خوزستان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شهرداری اهواز

مردم باید زحمات شهرداری اهواز و شورای اسلامی شهر را ببینند

بازدید میدانی استاندار خوزستان، شهردار اهواز، اعضای شورای اسلامی شهر و فرماندار اهواز به همراه اصحاب رسانه از پروژه های عمرانی و شهری اهواز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری خوزتاب؛ در این بازدید استاندار خوزستان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شهرداری اهواز و شورای اسلامی شهر به خاطر انجام پروژه های مهم و حائز اهمیت گفت: پروژه زیر گذر زردشت تا پایان سال جاری به بهره برداری میرسد. همچنین پروژه پل نهم که قسمت عمده کار آن انجام شده ، پس از بازگشایی مسیر، به زیر گذر زردشت، مهر شهر، و کیانشهر متصل خواهد شد.

IMG 20191106 135511 205 300x222 مردم باید زحمات شهرداری اهواز و شورای اسلامی شهر را ببینند

غلامرضا شریعتی با اشاره به سایر پروژه های در دست اجرا نیز افزود: به موازات جاده ساحل غربی کیانپارس، در قسمت جاده ساحل شرقی نیز کارهای خوبی انجام شده است و جاده ساحلی تا ملاثانی ادامه پیدا می کند و با اجرای این پروژه، شهرداری های شیبان، ویس و ملاثانی نیز فعال می شوند.
وی پروژه رینگ پل ششم را کاری بسیار ارزشمند از سوی شهرداری اهواز برشمرد و تصریح کرد: این پروژه که از سال ۹۵ آغاز شده است،از جاده اهواز به سمت غرب و کارون کار آن متوقف شده اما تا مهدیس پیشرفت خوبی داشته است. همچنین از منازل ۲ هزار واحدی به بعد تا جاده ماهشهر نیز پروژه دچار مشکل بود که شهرداری اهواز کار بسیار ارزشمندی انجام داد و در حال تکمیل است.
استاندار خوزستان به مزایای پروژه رینگ پل ششم اشاره کرد و گفت: با اجرای این پروژه، ۳۰ درصد ترافیک شهر اهواز مرتفع خواهد شد که جا دارد از شهردار و شورای شهر اهواز به خاطر اجرای این پروژه تقدیر و تشکر کنم.
غلامرضا شریعتی همچنین به اقدامات خوب شهرداری اهواز در منطقه عین دو اشاره کرد و اظهار داشت: شهرداری در این منطقه کارهای خوبی انجام داده که نیاز به اقدامات بیشتر است. مشکل پروژه تقاطع غیر همسطح شهید بندر(چهارشیر) نیز با رایزنی صورت گرفته با رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور رفع شده و پیمانکار باید پروژه را به سرعت به پیش ببرد.این پروژه جزو پروژه های خیلی خوب شهر اهواز به شمار می رود که موجب رضایتمندی مردم شده است.

وی پل نهم، تقاطع غیرهمسطح شهید بندر(چهارشیر)، تقاطع میدان دانشگاه که بزودی آغاز می شود، جاده های ساحلی شرق و غرب کارون، زیرگذر زردشت، لوپ پل ششم و غیره را جزو کارهای عمرانی بسیار مهم دانست و گفت: با اجرای این پروژه ها، اهواز به شهری مدرن، توسعه یافته و هوشمند تبدیل خواهد شد که ارزش افزوده مناطقی که پروژه های مذکور در آن اجرا می شود به شکل چشم گیری افزایش می یابد.
IMG 20191106 135514 686 300x222 مردم باید زحمات شهرداری اهواز و شورای اسلامی شهر را ببینند

شریعتی تاکید کرد، مردم باید زحمات شهرداری اهواز و شورای اسلامی شهر را ببینند.
گفتنی است از پروژه های تقاطع جانباز (زردشت)، زیرسازی آسفالت منطقه عین دو، جاده ساحلی حدفاصل استخر موج تا تاسیسات شرکت نفت و احداث پل نهم بازدید به عمل آمد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.