شماره : 23844
13 / 5 / 1401 - 13:19

تغییرات گسترده در کنکور سال آینده؛؛

تغییرات جدید کنکور ۱۴۰۲ اعلام شد

خبرهای مهم اهواز و دیگر شهرهای خوزستان را در پایگاه خبری خوزتاب بخوانید ؛

 

کنکور ۱۴۰۲ در نیمه اول تیر و در نیمه دوم دی برگزار خواهد شد. ثبت‌نام دوباره انجام می‌شود اما پذیرش یک‌بار انجام خواهد شد.

Z تغییرات جدید کنکور ۱۴۰۲ اعلام شد۰

 

یک نمره سوابق تحصیلی با بالاترین نمره دریافت می‌شود هر داوطلب اگر در دو آزمون شرکت کند دو نمره کنکور خواهد داشت و اگر در یک آزمون شرکت کند یک نمره کنکور خواهد داشت اما فقط یک نمره آزمون به انتخاب داوطلب محاسبه می‌شود.

نمره کنکور به اضافه سوابق تحصیلی یک نمره کل را می‌سازد داوطلب بر اساس گروه آزمایشی انتخاب رشته می‌کند.

زیرگروه‌ها در کنکور ۱۴۰۲ حذف شده است.

دروس عمومی در قانون جدید کنکور حذف شده است در واقع این دروس از آزمون سراسری حذف شده و به آزمون‌های سوابق تحصیلی منتقل شده است.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی خوزتاب/اخبار خوزستان طی شماره 23844 توسط admin-khuz و در روز پنجشنبه 13 مرداد 1401 ساعت 13:19:41
© Copyright 2022 https://www.khuztab.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 23841
13 / 5 / 1401 - 11:54

تعمیرات اساسی پتروشیمی غدیر از سوی متخصصان ایرانی

اخبار مهم اهواز و دیگر شهرهای خوزستان را در پایگاه خبری خوزتاب khuztab بخوانید ؛

براساس سیاست های ابلاغی تاپیکو، تعمیرات اساسی شرکت پتروشیمی غدیر با فعالیت ۶۰۰ متخصص و نیروی کار بومی آغاز شد.

تعمیرات اساسی پتروشیمی غدیر از سوی متخصصان ایرانی تعمیرات اساسی پتروشیمی غدیر از سوی متخصصان ایرانی

به گزارش پایگاه خبری خوزتاب؛ تعمیرات اساسی(اورهال) پتروشیمی غدیر با حضور بیش از ۶۰۰ متخصص و نیروی کار بومی داخلی شرکتهای فیرمکو و تکین کو و با استفاده از ظرفیت بومی منطقه آغاز شد.

بر اساس این گزارش شرکت های فیرمکو و تکین کو و پتروشیمی غدیر از شرکت های تحت مدیریت شرکت نفت و گاز و پتروشیمی تامین ( تاپیکو ) هستند که بر اساس سیاست های ابلاغی تاپیکو و شستا با همکاری شرکت های دانش بنیان استان خوزستان در زمینه تولید قطعات و تجهیزات بکار رفته در پتروشیمی غدیر تعمیرات اساسی این پتروشیمی را آغاز کردند.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی خوزتاب/اخبار خوزستان طی شماره 23841 توسط محمد وطن خواه و در روز ساعت 11:54:44
© Copyright 2022 https://www.khuztab.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 23838
10 / 5 / 1401 - 14:43

شغدیر در بهار برای هر سهم چقدر سود ساخت؟

اخبار مهم اهواز و دیگر شهرهای خوزستان را در پایگاه خبری خوزتاب khuztab بخوانید ؛

صورت مالی دوره سه ماهه اول پتروشیمی غدیر شغدیر نشان می‌دهد این شرکت در بهار امسال سود ۳۸۲ تومانی برای هر سهم ساخته است.

101149 617 1024x768 1 شغدیر در بهار برای هر سهم چقدر سود ساخت؟

به گزارش پایگاه خبری خوزتاب، شغدیر در بهار به درآمد عملیاتی ۱۱۸۰.۹ میلیارد تومان و بهای تمام شده ۶۷۳.۱ میلیارد تومان رسیده که به ترتیب افزایش ۵۰ و ۱۰۴ درصدی داشته است.

درآمد صادراتی شغدیر در بهار برابر ۱۸۹.۴ میلیارد تومان بوده که نسبت به بهار پارسال افت ۴۸ درصدی داشته است. مجموع مقدار فروش شغدیر در داخل و صادرات افزایش ۲۲ درصدی را ثبت کرده است.

سود ناخالص با رقم ۵۰۷.۷ میلیارد تومان رشد ۱۱ درصدی داشته و سود عملیاتی با افزایش ۵ درصدی به ۴۷۷ میلیارد تومان رسیده است.

سود خالص به رشد ۱۳ درصدی بسنده کرده و به رقم ۴۹۶.۱ میلیارد تومان رسیده و به ازای هر سهم نیز ۳۸۱.۶ تومان محقق شده است.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی خوزتاب/اخبار خوزستان طی شماره 23838 توسط محمد وطن خواه و در روز دوشنبه 10 مرداد 1401 ساعت 14:43:08
© Copyright 2022 https://www.khuztab.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 23835
6 / 5 / 1401 - 22:12

قطع برق صدای اعتراض صنعتگران شهرک صنعتی بندرماهشهر را درآورده است

اخبار مهم اهواز و دیگر شهرهای خوزستان را در پایگاه خبری خوزتاب khuztab بخوانید ؛

صنعتگران شهرک صنعتی بندرماهشهر که تعداد آن ها اندک است با قطعی مداوم برق حتی در روزهای تعطیل مواجه هستند.

مشکل قطع برق قطع برق صدای اعتراض صنعتگران شهرک صنعتی بندرماهشهر را درآورده است

قطع مداوم برق در شهرک صنعتی بندرماهشهر برخلاف سایر شهرهای دارای شهرک صنعتی باعث اعتراض و خشم صنعتگران این شهرک شده است.

وعده حمایت و اشتغال از صنایع پایین دستی مدیران بندرماهشهر زمانی تحقق می یابد که بتوان ظرفیت موجود را به درستی مدیریت کرد.

قطع برق باعث اخلال در روند تولیدات و عملیات کارگاه های صنعتی شهرک صنعتی بندرماهشهر شده به گونه ای که هیچ مسئولی پاسخگوی این وضعیت نابسامان نیست.

یکی از صنعتگران شهرک صنعتی بندرماهشهر با اعتراض نسبت به این عملکرد اداره برق و سکوت مسئولین گفت: افزایش قیمت مواد اولیه و کاهش خرید، مجموعه های صنعتی را با مشکلات زیادی مواجه کرده اما قطعی برق تولید ما را به صفر رسانده است.

وی افزود: بیکاری کارگران در روزهای مختلف با وجود قطعی برق و نارضایتی مجموعه های سفارش دهنده محصولات ما باعث اخلال در روند تولید و ایجاد مشکلات بسیاری برای ما شده است.

این در حالی است که حمایت از صنایع پایین دستی، احداث صنایع پایین دستی و گسترش آن از شعارهای مدیران شهرستان بندرماهشهر بوده است و وضعیت موجود این شعارها را غیرعملیاتی خواهد کرد.

قطع برق حتی در روزهای تعطیل که ادارات و مراکز مختلف مصرف برقی ندارند نیز نکته قابل تامل و توجهی است که زیرساخت های مناسب برای توسعه و حمایت از صنعتگران بندرماهشهر وجود ندارد.

کارگاه های صنعتی تولیدی شهرک صنعتی بندرماهشهر سال هاست با اینچنین مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند و صدای آن ها را نه کسی می شنود و نه کسی برای رفع مشکلات آن ها اقدامی می کند.

آتش گرفتن ۳ کارگاه در ماه های گذشته و نبود آب جهت اتفای حریق و آتش نشان ثابت در محل شهرک صنعتی و اکنون قطعی مکرر برق، مردم را نسبت به شعارهای سطحی حمایت از صنایع پایین دستی، صنعتگران و همچنین اشتغال دلسرد کرده است.

یکی دیگر از صنعتگران شهرک صنعتی نیز با گلایه از وضعیت موجود بیان داشت: کاهش تولید با توجه به قطعی برق و بیکاری کارگران حتی شرکت های سفارش دهنده را به خرید از شهرهای دیگر سوق می دهد و کسی به داد ما تولید کنندگان و صنعتگران بندرماهشهر نمی رسد.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی خوزتاب/اخبار خوزستان طی شماره 23835 توسط محمد وطن خواه و در روز پنجشنبه 6 مرداد 1401 ساعت 22:12:16
© Copyright 2022 https://www.khuztab.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 23828
2 / 5 / 1401 - 22:41

آیین رونمایی از کتاب آتش نشانی شهری توسط مولف بومی بندرماهشهر

اخبار مهم اهواز و دیگر شهرهای خوزستان را در پایگاه خبری خوزتاب khuztab بخوانید ؛

کتاب آتش نشانی شهری توسط مولف بومی محمد قمرزاده با حمایت شهرداری بندرماهشهر رونمایی شد.

IMG 20220724 WA0047 آیین رونمایی از کتاب آتش نشانی شهری توسط مولف بومی بندرماهشهر

به گزارش پایگاه خبری خوزتاب، حسین صفری شهردار بندرماهشهر در آیین رونمایی از کتاب آتش نشانی شهری توسط نیروی آتش نشانی شهرداری اظهار داشت: باعث افتخار و خرسندی است که جوانانی متخصص و متعهد از بدنه شهرداری می توانند آینده روشن پیش روی بندرماهشهر باشند.

حسین صفری افزود: ایجاد بستری مناسب جهت ارتقای سطح علمی متخصصین حوزه شهری و کارکنان شهرداری به جهت بروز استعدادهایشان از اهداف و برنامه های ماست.

صفری افزود: تالیف کتاب آتش نشانی شهری علاوه بر شکوفایی استعداد جوانان بومی و از بدنه شهرداری نشان از اهمیت حوزه ایمنی و آتش نشانی و توجه ویژه به آن دارد.

محمد قمرزاده مولف کتاب آتش نشانی شهری در خصوص تالیف این کتاب بیان داشت: در ابتدا از جناب آقای صفری شهردار محترم و اعضای شورای اسلامی شهر بابت حمایت ها و پیگیری های موثرشان در چاپ و نشر این کتاب تشکر ویژه دارم.

قمرزاده افزود: این کتاب با هدف آشنایی با عملکرد سازمان آتش نشانی و برخورد و واکنش در ابتدای حریق توسط افراد حاضر در حادثه در سه فصل تدوین شده است.

مولف کتاب آتش نشانی شهری در خصوص فصل های کتاب بیان داشت: در فصل اول کتاب به ساختار سازمان آتش نشانی و همچنین نحوه صحیح اعلام حادثه به مرکز فرماندهی و سامانه ۱۲۵ اشاره شده است. فصل دوم در خصوص شناخت ساختار، طبقه بندی و گروه بندی آتش سوزی و نحوه برخورد با هر نوع‌ گروه است.

قمرزاده در ادامه گفت: فصل سوم و پایانی کتاب در مورد نحوه استفاده از خاموش کننده های آتش نشانی و نحوه نصب و قراردادن آن ها در ساختمان و منازل است.

محمد قمرزاده در پایان خاطرنشان کرد: در این کتاب از اصطلاحات تخصصی پرهیز و مفاهیم‌ بصورت ساده و روان جهت استفاده عموم مردم به کار برده شده است.

لازم به ذکر است محمد قمرزاده از جوانان بومی بندرماهشهر، مهندس مکانیک و کارشناس ایمنی سازمان آتش نشانی و خدمات شهری شهرداری بندرماهشهر است.

IMG 20220724 WA0046 آیین رونمایی از کتاب آتش نشانی شهری توسط مولف بومی بندرماهشهر IMG 20220724 WA0043 آیین رونمایی از کتاب آتش نشانی شهری توسط مولف بومی بندرماهشهر IMG 20220724 WA0042 آیین رونمایی از کتاب آتش نشانی شهری توسط مولف بومی بندرماهشهر IMG 20220724 WA0045 آیین رونمایی از کتاب آتش نشانی شهری توسط مولف بومی بندرماهشهر

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی خوزتاب/اخبار خوزستان طی شماره 23828 توسط محمد وطن خواه و در روز یکشنبه 2 مرداد 1401 ساعت 22:41:19
© Copyright 2022 https://www.khuztab.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 23825
2 / 5 / 1401 - 14:11

گام‌های پرقدرت پتروشیمی غدیر در راه رسیدن به اهداف

اخبار مهم اهواز و دیگر شهرهای خوزستان را در پایگاه خبری خوزتاب khuztab بخوانید ؛

پتروشیمی غدیر در حالی مجمع سالانه برگزار کرد که در ماه‌های اخیر رکورد تولید و فروش را به صورت مستمر جابجا کرده است.

67128 430 1024x650 1 گام‌های پرقدرت پتروشیمی غدیر در راه رسیدن به اهداف

تولید و عرضه پلی وینیل کلراید (PVC) با رعایت استاندارد‌های کیفی و زیست محیطی در بازار‌های داخلی و خارجی با هدف ارزش افزایی برای سهامداران مهم‌ترین مأموریت‌ها است.

این شرکت با شکستن رکورد تولید و فروش نیمه دوم سال گذشته و فروردین و اردیبهشت سالجاری، در مجمع سالانه و با دست پر، حاضر شد.

سود خالص حاصل از فروش محصولات این شرکت در نیمه دوم سال ۱۴٠٠ در مقایسه با نیمه اول سال، بیش از ۴٠ درصد افزایش یافت.

بر همین اساس، میزان کل سود شرکت به طور چشمگیری روند افزایشی داشت. دلیل این افزایش سوددهی از سوی مدیرعامل شرکت، کاهش هزینه‌های مالی، رفع مشکلات فرآیندی، جبران عقب ماندگی تولید، رفع گلوگاه‌ها و انجام اقدامات به موقع و اثرگذار در تولیدات و همچنین افزایش ظرفیت تولید، عنوان شده است.

از سوی دیگر، شرکت پتروشیمی غدیر در فروردین ماه ۱۴۰۱، بالاترین میزان فروش فروردین ماه در تاریخ شرکت را رقم زد و به رکوردشکنی و تداوم رشد سوددهی خود ادامه داد.

رکورد‌های جدید تولید محصول در پتروشیمی غدیر

علاوه بر این، میزان تولید شرکت از ابتدای سالجاری تاکنون (۱۶ خردادماه)، به حدود ۲۸ هزار تن رسیده که این میزان تولید در بازه زمانی مذکور، قابل توجه و بینظیر بوده است.

به نظر می‌رسد در ادامه سالجاری نیز شاهد شکستن رکورد‌های دیگر در تولید و فروش شرکت باشیم، به این دلیل که مجموعه مدیریت و کارکنان آن، به دنبال ارتقای جایگاه شرکت و افزایش ارزآوری برای میهن اسلامی ایران هستند.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پتروشیمی غدیر با مشارکت ۷۹ درصدی صاحبان سهام برگزار شد، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پتروشیمی غدیر روز، با حضور ۷۹ درصد صاحبان سهام و یا نمایندگان قانونی آن‌ها، اعضای هیأت مدیره، مدیرعامل شرکت، نماینده تاپیکو، بازرس قانونی شرکت و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار تهران و نماینده سازمان حسابرسی تشکیل شد.

پیرو آگهی دعوت مندرج در روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پتروشیمی غدیر (سهامی عام) به منظور بررسی و اتخاذ تصمیم در مورد صورت‌های مالی و عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹\۱۲\۱۴٠٠ چهارشنبه (۱۸ خردادماه) در محل سالن همایش‌های مجموعه ورزشی تلاش، واقع در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از خیابان جام جم، نرسیده به چهار راه پارک وی، با حضورصاحبان سهام و یا نمایندگان قانونی آن‌ها، اعضای هیأت مدیره، بازرس قانونی شرکت و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار تهران و نماینده سازمان حسابرسی برگزار شد.

همچنین از دلایل اصلی برگزاری این مجمع، می‌توان به استماع گزارش هیأت مدیره برای عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹\۱۲\۱۴٠٠، استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت در مورد صورت‌های مالی سال مالی منتهی به ۲۹\۱۲\۱۴٠٠، بررسی و اتخاذ تصمیم نسبت به صورت‌های مالی شرکت برای سال مالی منتهی به ۲۹\۱۲\۱۴٠٠، بررسی و اتخاذ تصمیم درخصوص تقسیم سود، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی برای سال مالی ۱۴٠۱ و تعیین حق الزحمه آن، تعیین روزنامه کثیر‌الانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت برای سال ۱۴٠۱، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیأت مدیره و سایر موارد که در صلاحیت مجمع عمومی عادی است، اشاره کرد.

حسین صفاری در حاشیه مجمع سالانه عادی شرکت پتروشیمی غدیر، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شرکت در سه ماهه اول سال گذشته به دلیل تامین مواد اولیه با مشکلاتی روبه رو شد که تولید به ٧٠ درصد برنامه رسید و عقب ماندگی ٣٠ درصدی حاصل شد.

وی با بیان اینکه شرکت توانست در ۶ ماهه دوم سال گذشته ردیف خطی ١٠٠/٣ درصد برنامه را تولید کند، افزود: ۶ ماهه دوم سال ۱۴٠٠ با ١۰٠ درصد ظرفیت به پایان رسید و به دلیل اینکه یک اورهال را پشت سرگذاشته ایم امسال را با قدرت بیشتر برای رسیدن به اهداف بزرگتر گام برمی داریم.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی غدیر عنوان کرد: اگر شرکت امروزه، روزانه ١٠٠ تن بالاتر از برنامه، تولید می‌کند، به خاطر اقداماتی است که در اواخر سال گذشته به خوبی انجام داده است.

صفاری در خصوص نرخ تسعیر ارز و سود آوری شرکت توضیح داد: امسال ثابت کرده‌ایم که با ثابت ماندن نرخ ارز، ۴٢ درصد سودآوری در ۴ ماهه پایانی سال داشته‌ایم، یعنی ۴٢ درصد سود شرکت بدون تغییر نرخ ارز و PVC حاصل شد.

ضرورت افزایش سرمایه در پتروشیمی غدیر

وی با بیان اینکه غدیر نیاز به افزایش سرمایه دارد، عنوان کرد: پتروشمی غدیر در طول ۴ ماهه گذشته به اندازه ٢ سال خرید انجام داده است و هم اکنون به اندازه دو سال PVA داریم.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی غدیر تشریح کرد: در فروردین و اردیبهشت سالجاری رکورد تولید و فروش جابجا شد که نتیجه آن، افزایش سوددهی شرکت و ارزآوری برای ایران اسلامی بوده است.

وی با اشاره به اینکه این شرکت با فروش ۹ هزار تن محصول به ارزش سه هزار و ۳٠٠ میلیارد ریال در فروردین سالجاری، بالاترین میزان فروش فروردین ماه در تاریخ شرکت را رقم زد، گفت: همچنین سود خالص حاصل از فروش محصولات این شرکت در نیمه دوم سال گذشته نسبت به نیمه اول سال، حدود ۴٠ درصد رشد داشته است.

صفاری عنوان کرد: شرکت پتروشیمی غدیر با احتساب حجم تولید در ماه‌های اخیر، بیش از ۱۱٠ درصد ظرفیت خود را ثبت کرده است؛ بدین معنا که ۱٠درصد از برنامه از پیش تعیین شده، جلوتر است.

صفاری با بیان اینکه پتروشیمی غدیر یکی از مجموعه‌های مهم تولید کننده PVC این صنعت در کشور محسوب می‌شود که در اقتصاد ملی، تاثیر قابل توجهی دار، اظهار کرد: این شرکت به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های مهم صنعت پتروشیمی کشور درنظر دارد تا با محوریت شرکت‌های دانش بنیان، طرح‌های توسعه‌ای خود در سال جاری را اجرایی کند.

وی اضافه کرد: از جمله مهمترین این پروژه ها، احداث واحد کلرآلکالی و افزایش تولید، با هدف بهره وری در صنعت پتروشیمی است.

صفاری به افزایش بیش از ۴٠ درصدی سوددهی این شرکت در نیمه دوم سال ۱۴٠٠ اشاره کرد و گفت: میزان کل سود شرکت در طول یک سال گذشته ۲ هزار و ۱۵٠ میلیارد تومان بوده است.

افزایش سود در پتروشیمی غدیر

مدیرعامل شرکت پتروشیمی غدیر اضافه کرد: میزان سود این مجموعه صنعتی در ۶ ماه اول سال ۸۸۲ میلیارد تومان و در ۶ ماه دوم نیز حدود یک هزار و ۲۶۸ میلیارد تومان برآورد شده است.

وی افزود: دلیل این افزایش سوددهی، کاهش هزینه‌های مالی، رفع مشکلات فرآیندی، جبران عقب ماندگی تولید، رفع گلوگاه‌ها و انجام اقدامات به موقع و اثرگذار در تولیدات و همچنین افزایش ظرفیت تولید بوده است.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی غدیر خاطرنشان کرد: فروش محصولات این مجموعه صنعتی با میانگین ۱۰ تا ۱۵ درصد بالاتر از نرخ‌های جهانی و همچنین استفاده از خوراک مناسب بجای فرآورده، از عوامل مهم تولید با کیفیت و سودآوری در مجموعه صنعتی بوده است.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی خوزتاب/اخبار خوزستان طی شماره 23825 توسط محمد وطن خواه و در روز ساعت 14:11:05
© Copyright 2022 https://www.khuztab.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 23823
31 / 4 / 1401 - 20:16

منتظر ریزش قیمت خودرو در ماه های آینده باشید

خبرهای مهم اهواز و دیگر شهرهای استان را در پایگاه خبری خوزتاب بخوانید ؛

سخنگوی وزارت صمت اعلام کرد: در ماه های آینده خبرهای خوبی  از صنعت خودرو به اطلاع مردم خواهد رسید

خودرو منتظر ریزش قیمت خودرو در ماه های آینده باشید

 

به گزارش خوزتاب به نقل از امید قالیباف سخنگوی وزارت صنعت، معدن وتجارت با اشاره به گزارش مالی خودروسازان گفت: گزارش‌های مالی شرکت های خودرویی نشان می‌دهد این صنعت در خرداد ماه امسال با ۱۸درصد رشد رکوردار بخش تولید در اقتصاد بوده است.

 

 

سخنگوی وزارت صمت افزود: همزمان با رشد کمی تولید، با ابتکار وزیر صمت و با هماهنگی با سازمان ملی استاندارد، تولید خودروهای سمند، تیبا و ساینا از ابتدای مرداد متوقف می‌شود و خودروهایی نظیر شاهین CVT، آریانا، رانا AMT، هایما S8 و آریسان۲ که ضرایب کیفی بالاتری دارند، جایگزین آنها خواهد شد.

 

 

وی ضمن تاکید براینکه هدف گذاری امسال ایجاد جریان پایدار تولید و ساماندهی عرضه و مدیریت التهاب بازار خودرو است، گفت: رصد قیمت در بازار نشان می‌دهد شاهد کاهش قیمت خودرو در بازار هستیم.

 

(بیشتر…)

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی خوزتاب/اخبار خوزستان طی شماره 23823 توسط admin-khuz و در روز جمعه 31 تیر 1401 ساعت 20:16:43
© Copyright 2022 https://www.khuztab.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 23820
31 / 4 / 1401 - 19:20

بيانيه اعتراضی فعالان فرهنگی استان خوزستان و درخواست برخورد با عاملان لغو کنسرت در اهواز

بيانيه اعتراضی فعالان فرهنگی استان خوزستان و درخواست برخورد با عاملان لغو کنسرت در اهواز / خوزتاب اخبار خوزستان ؛

به نام خدا

 

احتراما ، اینجانبان تعدادی از اهالی قلم، هنرمندان و نخبگان و فعالان فرهنگی اجتماعی خوزستان، اخلال تعدادی افراد خودسر – که البته نشانه هایی از هماهنگی آنان با برخی نهادها نیز آشکار است – در بر هم زدن روند اجرای کنسرت مجوز دار آقای «سیروان خسروی» در سینما هلال اهواز را به شدت محکوم می کنیم و معتقدیم که برای جامعه خسته از محدودیت های کرونا و ریزگرد و خشکسالی و گرمای شدید و گرانی روزانه ، می بایست فرصت و اسباب دلخوشی و نشاط را فراهم کرد نه آنکه این روزنه های محدود را هم سد نمود.

 

لذا ضمن دفاع از حقوق هنرمندان و شهروندان و حریم قانون، خواهان شناسایی، معرفی و برخورد با عاملان و آمران و محرکان این واقعه و این دست اعمال غیر قانونی هستیم که باعث برهم زدن نظم اجتماعی و دلسردی و صف بندی مردم مقابل یکدیگر می شوند.

 

امیدواریم نهادهای مسوول بدون مماشات در این قضیه و قضایا وارد عمل شوند و در اسرع وقت نتیجه را به اطلاع شهروندان برسانند.

۱- نعیم حمیدی
۲. امید حلالی روزنامه نگار
۳. قیس رفیعی
۴. علیرضا عبدالله نژاد
۵. شهرام هزاریان
۶. دکتر عباس امام
۷. دکتر مهدی قمشی
۸. مجتبی گهستونی
۹-سمیه کردی
۱۰. سید احمد موسوی مقدم
۱۱. دکتر اکبر ظریفی
۱۲. حمید آلبو‌عطیوی
۱۳. میترا مرادی
۱۴. رحیم حمیدی
۱۵. غلامرضا شجاع
۱۶. مهدی مکارمی
۱۷. سیمین غافلی
۱۸. ساناز فدعمی
۱۹. عبدالرحمن نیک سرشت
۲۰. غلامرضا جعفری
۲۱. شهرام گراوندی
۲۲. محسن فرهادی باجولی
۲۴. علی سلیمانی
۲۵. سید شاهرخ موسوی نسب
۲۶. شکوفه پایدار
۲۷. شادی پایدار
۲۸. حبیب الله نیک سرشت
۲۹. محمد علاف پور
۳۰. سلماز ترابی
۳۱. مهرداد پرویزی
۳۲. ثریا زندیار
۳۳. سید نعمت غلامی سوق
۳۴. سیروس رهنما
۳۵. جواد ولیخانی
۳۶. جمشید سعیدی پور
۳۷. غلام بختیار
۳۸. شاپور زندی
۳۹. صالح آلبوغبیش
۴۰. فاضل محمدرضایی
۴۱. محمد رشید پور
۴۲. صادق رضایی
۴۳. سید علی موسوی نسب
۴۴. سید نورالدین موسوی هاشمی
۴۵. شهرزاد امیری
۴۶. محمد فتحی
۴۷. عزیزالله صلواتی
۴۸. کریم احسانی بصیر
۴۹. رحیم هزاریان
۵۰. مهدی ربیع
۵۱. سید رسول محمدی
۵۲. رحیم هلیلی
۵۳. کاووس دشتگلی
۵۴. ژاله کلاوند
۵۵. حمزه سلمان پور
۵۶.فاطمه منصوری
۵۷. مرتضی عزیزی
۵۸.صادق مشک
۵۹. ابراهیم زنگنه
۶۰. امیر پیرزادی
۶۱. امیر محمد محمدی
۶۲. ابوذر شریفی
۶۳. ابراهیم جلیلی
۶۴. ابوالحسن حقی
۶۵. احسان نمی دادی
۶۶. یونس احمدی
۶۷. آرش مهدی پور
۶۸. اصغر هاشمی
۶۹. افشین برلی
۷۰. اکبرعظیمی
۷۱. امید قنواتی
۷۲. ولی باقر نژاد
۷۳. شهاب زمانی
۷۴. احمد معرفی زاده
۷۵. پریسا مستقیم
۷۶. مریم جم
۷۷.احمد رضا بهرامی
۷۸. مرتضی داودی
۷۹. برزو کاکایی
۸۰.کامران احمدی
۸۱. ابراهیم موسوی
۸۲. سهام حردانی
۸۳. سید شریف موسوی
۸۴. عاشور سواری پور
۸۵. دکتر سعید آژده
۸۶. آذین بهرامی
۸۷. سید رسول صالحی
۸۸.محمد طائی
۸۹. محمد علی بهوند یوسفی
۹۰. یوسف مداحیان
۹۱. پوران جعفری نژاد
۹۲. حسین بهوند یوسفی
۹۳. گلناز صارمی
۹۴. حاج طاهر سبهانی
۹۵. حسین عسکری
۹۶.روح انگیز صفری
۹۷. اکرم گودرزی
۹۸.حسن سعیدی
۹۹.سمیه نوروزی
۱۰۰.ماهرخ مرادی غریبوند
۱۰۱. سپیده حاتمی
۱۰۲. مهتاب عیاشی
۱۰۳. حسین سعیدی
۱۰۴. سامان فرجی بیرگانی
۱۰۵. سید شکرخدا حسینی
۱۰۶. نادیا منصوری
۱۰۷. مسعود جوکار
۱۰۸. نوید مرادی
۱۰۹. مرضیه فردی پور
۱۱۰. کریم طالقانی
۱۱۱. دکتر عادل حیدری
۱۱۲. غلامعباس خسروی
۱۱۳. مسعود کنعانی
۱۱۴. علی چالشتری
۱۱۵. محمدباقر عسکر پور
۱۱۶. سید امرالله عبداللهی
۱۱۷. سارا قنبری
۱۱۸. مهدی بهزادی
۱۱۹. دکتر عزت قاسمی
۱۲۰. باسم حمادی
۱۲۱. دکتر مهین سعیدی
۱۲۲. سید صادق موسوی امین
۱۲۳. کبری اسفندیاری
۱۲۴. نسرین داوودی زیلایی
۱۲۵. سید رضا علویان موسوی
۱۲۶. علی محمد زنگنه
۱۲۷. بهرام براتی
۱۲۸. رامین بندری
۱۲۹. الهه منگری
۱۳۰. سجاد زمان پور
۱۳۱. محمد منگری
۱۳۲. غلامرضا نورآبادی
۱۳۳. سید علی محبی پور
۱۳۴. حسین کربلایی
۱۳۵. نریمان فرهادی
۱۳۶.عبا سخراوی
۱۳۷. یونس افشاری
۱۳۸.عادل سعیدی پور
۱۳۹.سید فخرالدین طاهرزاده موسویان
۱۴۰.نیوشا دقیقی ماسوله
۱۴۱.نفیسه یزدانی کچوئی
۱۴۲.مسلم احمدی
۱۴۳.سهیل حاتمی
۱۴۴. مجتبی حاجی زاده
۱۴۵. نگین شیخی
۱۴۶.سحر افخمی پور
۱۴۶. رضا عزیزی
۱۴۷. مسلم سعیدی پور
۱۴۸.رقیه رنجبری
۱۴۹. کبری عالی نژاد
۱۵۰. رضا باندری
۱۵۱.محسن نجفی
۱۵۲. محسن عزیزی
۱۵۳. مسعود خدارحمی هرمزی
۱۵۴.مریم بهمنی شیمن علیا
۱۵۵روح اله عزیزی
۱۵۶. خلیل بنی خاندان
۱۵۷. محمدرضاچمن نژادیان
۱۵۸. هادی سواری
۱۵۹. نادر اسدی نیا
۱۶۰. مریم مقدمی اصل
۱۶۱. فاضل خمیسی
۱۶۲. مجتبی بهزادی
۱۶۳. مهرداد رحیمی نژند
۱۶۴. محمدرضا بهادری
۱۶۵. احسان مرادی
۱۶۶. حمید خزاعی
۱۶۷.میلاد سراج
۱۶۸. عبدالمحمد شاهین زاده
۱۶۹. احمد کردزنگنه
۱۷۰. عادل ممبینی
۱۷۱. محمد داودی
۱۷۲. فرامرز خوشاب
۱۷۳. منصور محرابی فرد
۱۷۴. عبدالرضا رشیدی
۱۷۵. بهنام حیدری
۱۷۶. عبدالرسول کمایی
۱۷۷. لیلی بهداروند
۱۷۸. فرهاد احمدی
۱۷۹. شهرام احمدی
۱۸۰. فاضل عباسی سردفتر اسناد رسمی
۱۸۱. احمد تمیمی
۱۸۲. سیروس بهمنی
۱۸۳. خیبر محمودی
۱۸۴. مرتضی عباسی
۱۸۵. علیرضا تارا
۱۸۶.داود کیانی
۱۸۷. مصطفی داوری
۱۸۸. غلامرضا زارع
۱۸۹. حسن لطیفی
۱۹۰. بیژن جوادی
۱۹۱. اسکندر محرابی
۱۹۲. محترم اعتدالی زاده
١٩٣.سيد ياسر سادات مال امير
۱۹۴. آذر صباغ
۱۹۵‌. امید جهانبین
۱۹۶. نسیم شاهوند
۱۹۷. فرشاد صفر زاده
۱۹۸.عارف قادری نژاد
۱۹۹.سید پیام صالحی
۲۰۰.مصطفی بوعذار
۲۰۱.جواد شریفی
۲۰۲.ایرج قل رومزی
۲۰۳. مینا رامی- روزنامه نگار
۲۰۴. رضا خبازان‌
۲۰۵. ابراهیم داودی
۲۰۶. عیسی بناری
۲۰۷. کریم زمانی
۲۰۸. یاور مونسی
۲۰۹.پیمان نجف پور
۲۱۰.مهسا عالی پور
۲۱۱. ابراهیم افتخار
۲۱۲. محمد مجدم
۲۱۳. پروا آقاخانی

خوزتاب/ اخبار خوزستان

929004 بيانيه اعتراضی فعالان فرهنگی استان خوزستان و درخواست برخورد با عاملان لغو کنسرت در اهواز

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی خوزتاب/اخبار خوزستان طی شماره 23820 توسط admin-khuz و در روز ساعت 19:20:27
© Copyright 2022 https://www.khuztab.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 23817
30 / 4 / 1401 - 19:44

پیگیری مهمترین مطالبات فرهنگیان خوزستان در نشست نماینده اهواز با وزیر آموزش و پرورش

خوزتاب، اخبار خوزستان؛؛

پیگیری مهمترین مطالبات فرهنگیان خوزستان در نشست نماینده اهواز با وزیر آموزش و پرورش؛

 

IMG 20220721 WA0061 پیگیری مهمترین مطالبات فرهنگیان خوزستان در نشست نماینده اهواز با وزیر آموزش و پرورش

دکتر جویجری مطرح کرد: طرح رتبه ‌بندی معلمان هر چه سریع تر اجرایی شود/ شرایط استخدام تمامی نیروهای حق التدریس باقی مانده فراهم شود/ تأکید بر رفع مشکل کمبود نیروی آموزشی و اداری در آموزش و پرورش خوزستان/ در آزمون های استخدامی سهمیه ویژه ای به خوزستان اختصاص یابد

به گزارش پایگاه خبری خوزتاب، دکتر شبیب جویجری نماینده اهواز، باوی، حمیدیه و کارون و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در نشستی با دکتر نوری وزیر آموزش و پرورش، مهمترین مسائل و مشکلات آموزش و پرورش خوزستان را مطرح کرد و خواستار پیگیری و رسیدگی فوری به مطالبات فرهنگیان استان شد.

دکتر جویجری در این نشست اجرای طرح رتبه ‌بندی معلمان را یکی از مهمترین خواسته ‌ها و مطالبات فرهنگیان عنوان کرد و از وزیر آموزش و پرورش خواست در اجرای این قانون و رفع دغدغه های فرهنگیان عزیز تسریع شود و تأکید کرد انتظار داریم دولت در اسرع وقت لایحه همسان سازی را مجدداً تقدیم مجلس کند تا با تصویب و اجرای آن در این شرایط اقتصادی حقوق تمام بازنشستگان از جمله حقوق فرهنگیان بازنشسته ترمیم شود.

نماینده اهواز در ادامه بر لزوم تهیه تجهیزات و امکانات آموزشی، توسعه مدارس روستایی و نوسازی مدارس فرسوده و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام آموزشی استان تأکید کرد و خواستار توجه ویژه مسئولان ارشد وزارتخانه جهت رفع مشکل کمبود نیروی آموزشی و اداری در آموزش و پرورش خوزستان شد تا در آزمون‌ های استخدامی این وزارتخانه سهمیه ای مجزا برای مناطق محروم خوزستان بالاخص حوزه انتخابیه اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در نظر بگیرند.

دکتر جویجری در بخش دیگری از این نشست با قدردانی از تبدیل وضعیت استخدامی شماری از نیروهای حق التدریس، افزود: تاکنون بخشی دیگر از نیروهای حق التدریس تعیین تکلیف نشده اند لذا انتظار می رود دولت سیزدهم با قید فوریت تبدیل وضعیت بخشی که باقی مانده را مورد پیگیری قرار دهد و شرایط استخدام تمامی نیروهای حق التدریس، نهضتی و مربیان پیش دبستانی استان خوزستان هر چه زودتر فراهم شود.

پرداخت معوقات معلمان خرید خدمت و تبدیل وضعیت آنان و همچنین رسیدگی به وضعیت معلمان مدارس غیرانتفاعی و سرباز معلم ها از دیگر نکات مهمی بود که در این نشست مورد تأکید نماینده اهواز قرار گرفت و مقرر شد نسبت به جذب و ساماندهی این عزیزان اقدامات اساسی انجام گیرد.

نوری وزیر آموزش و پرورش در پایان ضمن تأکید بر پیگیری موضوعات مطرح شده بیان کرد: مصمم هستیم مشکلات قشر عظیم فرهنگیان به حداقل برسد و ان شاء الله اجرای رتبه بندی معلمان می تواند باعث ارتقای علمی و جایگاه نظام آموزشی شود و معیشت جامعه بزرگ فرهنگیان نیز بهبود یابد.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی خوزتاب/اخبار خوزستان طی شماره 23817 توسط admin-khuz و در روز پنجشنبه 30 تیر 1401 ساعت 19:44:27
© Copyright 2022 https://www.khuztab.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 23808
25 / 4 / 1401 - 18:43

حضور مدیرعامل هلدینگ تاپیکو در آورهال تابستانی «پتروشیمی غدیر»/ تقدیر از مدیریت جهادی در غدیر + گزارش تصویری

اخبار مهم اهواز و دیگر شهرهای خوزستان را در پایگاه خبری خوزتاب khuztab بخوانید ؛

مدیرعامل هلدینگ تاپیکو با سفر به استان خوزستان، خود را در گرمای ۵۰ درجه‌ی بندرماهشهر به کارگران پتروشیمی غدیر رساند.

IMG 20220716 WA0000 1024x860 1 حضور مدیرعامل هلدینگ تاپیکو در آورهال تابستانی «پتروشیمی غدیر»/ تقدیر از مدیریت جهادی در غدیر + گزارش تصویری

مسعود اسم خانی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) جمعه ۲۴ تیرماه با حضور سرزده در شرکت پتروشیمی غدیر در کنار کارگرانی قرار گرفت که در گرمای ۵۰ درجه بندرماهشهر در آورهال تابستانی برای افزایش تولید و سودآوری تلاش می‌کنند.

وی پس از بازدید از روند آورهال پتروشیمی غدیر، با تقدیر از مدیریت جهادی و تلاش کارکنان، پتروشیمی غدیر را یکی از شرکت‌های پیشتاز خواند و اضافه کرد: روند رو به رشد این شرکت در ماه‌های گذشته ملموس بوده و پس از اورهال نیز با همت کارکنان مجموعه و توفیقات الهی ادامه‌دار خواهد بود.

IMG 20220716 WA0002 حضور مدیرعامل هلدینگ تاپیکو در آورهال تابستانی «پتروشیمی غدیر»/ تقدیر از مدیریت جهادی در غدیر + گزارش تصویری IMG 20220716 WA0003 حضور مدیرعامل هلدینگ تاپیکو در آورهال تابستانی «پتروشیمی غدیر»/ تقدیر از مدیریت جهادی در غدیر + گزارش تصویری IMG 20220716 WA0004 حضور مدیرعامل هلدینگ تاپیکو در آورهال تابستانی «پتروشیمی غدیر»/ تقدیر از مدیریت جهادی در غدیر + گزارش تصویری

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی خوزتاب/اخبار خوزستان طی شماره 23808 توسط محمد وطن خواه و در روز شنبه 25 تیر 1401 ساعت 18:43:49
© Copyright 2022 https://www.khuztab.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 23805
21 / 4 / 1401 - 18:02

خالد زمانی رئیس اداره حراست اداره کل تامین اجتماعی استان خوزستان شد

خوزتاب، اخبار خوزستان؛؛

با حضور علی محمودی مدیر کل حراست سازمان مرکزی

خالد زمانی رئیس اداره حراست اداره کل تامین اجتماعی استان خوزستان شد

 

361873 خالد زمانی رئیس اداره حراست اداره کل تامین اجتماعی استان خوزستان شد

به گزارش پایگاه خبری خوزتاب به نقل از روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی استان خوزستان ؛ در اولین روز از هفته تامین اجتماعی علی محمودی مدیر کل حراست سازمان مرکزی با عبدالرضا روشنی و دکتر امیر حسین بنی احمد مدیر کل و مدیر درمان تامین اجتماعی استان خوزستان دیدار کرد . سپس در جلسه ای با حضور روسای ادارات اداره کل ، روسای شعب و مدیران مراکز مدیریت درمان ، مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره حراست اداره کل تامین اجتماعی استان خوزستان برگزار گردید . در این مراسم پس از سخنرانی مدیرکل حراست ، عبدالرضا روشنی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات سید محمد عسکری رئیس اسبق حراست ، خالد زمانی را به عنوان رئیس اداره حراست معرفی نمود.

خوزتاب

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی خوزتاب/اخبار خوزستان طی شماره 23805 توسط admin-khuz و در روز سه شنبه 21 تیر 1401 ساعت 18:02:23
© Copyright 2022 https://www.khuztab.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 23801
21 / 4 / 1401 - 15:54

نجات جان ۱۱ نفر در یک حادثه آتش‌سوزی در اهواز

خبرهای مهم اهواز و دیگر شهرهای استان را در پایگاه خبری خوزتاب بخوانید ؛

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: ۱۱ نفر در یک حادثه آتش سوزی در اهواز توسط امدادگران این سازمان نجات داده شدند

169796342 نجات جان ۱۱ نفر در یک حادثه آتش‌سوزی در اهواز

  ابراهیم قنبری رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز : این حادثه آتش سوزی صبح امروز در محل یک دفتر ثبت اسناد و املاک در یک مجتمع پنج طبقه در منطقه گلستان اهواز در خیابان فروردین رخ داد.

 

وی با اشاره به اینکه دلیل وقوع حادثه در دست بررسی کارشناسان است افزود: ماموران آتش نشانی افراد درون مجتمع را از درون دود و آتش به خارج از ساختمان هدایت کردند و خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت.

 

قنبری با بیان اینکه واحدی که دچار آتش سوزی شد ۴۵ درصد دچار خسارت شده است ادامه داد: سه دستگاه خودرو آتش نشان و یک دستگاه خودرو حمل تجهیزات امداد و نجات و ۱۸ آتش نشان برای خاموش کردن آتش و امداد رسانی به محل حادثه اعزام شدند.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی خوزتاب/اخبار خوزستان طی شماره 23801 توسط admin-khuz و در روز ساعت 15:54:56
© Copyright 2022 https://www.khuztab.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 23795
21 / 4 / 1401 - 13:34

انجام عملیات بزرگ اورهال پتروشیمی غدیر/ بکارگیری ۶٠٠نیروی کاملا بومی برای عملیات اورهال

اخبار مهم اهواز و دیگر شهرهای خوزستان را در پایگاه خبری خوزتاب khuztab بخوانید ؛

براساس برنامه زمان‌بندی‌شده عملیات اورهال واحدها و مخازن پتروشیمی غدیر، به همراه تعویض و تعمیر برخی قطعات با همکاری ۶٠٠ نیروی بومی در حال انجام است.

AB4I2831 1024x683 1 انجام عملیات بزرگ اورهال پتروشیمی غدیر/ بکارگیری ۶٠٠نیروی کاملا بومی برای عملیات اورهال

به گزارش پایگاه خبری خوزتاب؛ عملیات اورهال واحدها و مخازن پتروشیمی غدیر از امروز ۱۸ تیر آغاز شده و تا اواسط مردادماه طبق برنامه زمان بندی شده، ادامه خواهد داشت.

در این عملیات، برای نخستین بار بسیاری از شیرآلات و تجهیزات کمیاب شرکت مورد تعویض و تعداد محدودی نیز تعمیر شدند که از آن، می توان به عنوان گامی بلند در رفع مشکلات تولید، متاثر از کمبود این تجهیزات، یاد کرد.

همچنین در کنار تعویض مخازن ۲۱۵، ۸٠۱، ۲٠۴، ۲٠۵، ۱۳٠۲، ۵٠۹ و ۶B، برج های ۳٠۳ و ۳٠۴ نیز که در تاریخ پتروشیمی غدیر و از زمان راه اندازی این شرکت، باز نشده بودند، در این اورهال باز شده و مورد بررسی، شستشو، تمیزکاری قرار گرفتند.

بنا بر این گزارش، حدود ۶٠٠ نیرو برای عملیات اورهال به کارگیری شدند که با تاکید مدیریت شرکت، از نیروهای بومی منطقه برای اجرای آن اشتفاده شده است.

در این اورهال، قطعاتی چون ولوها، کنترل ولوها باز و یدکی آنها تعویض می شود؛ همچنین لاین هایی که به دلیل خوردگی سوراخ شده و دارای اشکالاتی بودند و از زمان تاسیس شرکت تعویض نشده بودند، مورد تعویض قرار می گیرند.

تعویض شش عدد مبدل اصلی شرکت و همچنین تعویض و تعمیر ۱۰۰۰ قطعه و تجهیز مهم صنعتی،بهمراه رفع برخی گلوگاههای تولید که باید پس از Retube تعریف گردد، از جمله اقداماتی است که در این عملیات انجام می شود که وسعت و حجم کار موجود این اورهال را نسبت به تعمیرات سالهای گذشته به متمایز نمود.

لازم به ذکر است، رعایت اصول ایمنی و حفاظتی از سوی مدیریت شرکت به همه بخش‌ها و پیمانکاران اعلام و تاکید شد، ایمنی اولویت نخست کاری افراد باشد و همه ملزم به رعایت دستورالعمل‌های ایمنی هستند.

AB4I2640 1024x683 1 انجام عملیات بزرگ اورهال پتروشیمی غدیر/ بکارگیری ۶٠٠نیروی کاملا بومی برای عملیات اورهال AB4I2785 1024x683 1 انجام عملیات بزرگ اورهال پتروشیمی غدیر/ بکارگیری ۶٠٠نیروی کاملا بومی برای عملیات اورهال AB4I2693 1024x683 1 انجام عملیات بزرگ اورهال پتروشیمی غدیر/ بکارگیری ۶٠٠نیروی کاملا بومی برای عملیات اورهال

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی خوزتاب/اخبار خوزستان طی شماره 23795 توسط محمد وطن خواه و در روز ساعت 13:34:16
© Copyright 2022 https://www.khuztab.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 23788
18 / 4 / 1401 - 16:34

سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرماهشهر مشخص شد / خادمی: آمده‌ام قهرمانی لیگ دسته دوم را با ماهشهری ها جشن بگیرم+تصاویر

اخبار مهم اهواز و دیگر شهرهای خوزستان را در پایگاه خبری خوزتاب khuztab بخوانید ؛

سرمربی جدید تیم فوتبال شهرداری بندرماهشهر گفت: امیدوارم با چنین شور و اشتیاقی که در کادر مدیریتی ، فنی و بازیکنان میبینم بتوانیم قهرمانی لیگ دسته دوم را به ماهشهری ها هدیه دهیم.

IMG 20220709 WA0044 1 سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرماهشهر مشخص شد / خادمی: آمده‌ام قهرمانی لیگ دسته دوم را با ماهشهری ها جشن بگیرم+تصاویر

به گزارش پایگاه خبری خوزتاب،️ مهرداد خادمی، سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرماهشهر با اشاره به انتخاب وی به عنوان سرمربی این تیم اظهار کرد: از حسن اعتماد و نظر مدیرعامل باشگاه و اعضای هیئت مدیره و شهردار بندرماهشهر بسیار سپاس گذارم که بنده را انتخاب نمودند.

خادمی در ادامه گفت: من همیشه فوتبال شهرستان بندرماهشهر را زیرنظر داشته و دوست داشتم روزی سرمربی این تیم شوم و با استفاده از ظرفیت‌ها و استعدادهای شهرستان این تیم را به جایگاهی که شایسته آن است برسانم.

مهرداد خادمی در خصوص تیم فوتبال شهرداری بندرماهشهر افزود و گفت: شأن و شخصیت تیم شهرداری بندرماهشهر در فوتبال کشور چنین جایگاهی نیست و همکاری و همراهی تمام ارکان باشگاه و همت بازیکنان این تیم را می‌خواهد که تمرکز خود را برای صعود به لیگ یک بکار گیرند.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرماهشهر بیان کرد: با صداقت این حرف را به زبان می‌آورم که با تمام توان ، تفکرات و تجربه هایی که در این سال‌ها از سرمربیگری بدست آورده‌ام تلاش میکنم این تیم را برای صعود به لیگ یک کشور آماده کنم.

خادمی در پایان گفت: هواداران، پیشکسوتان و ورزش‌دوستان بندرماهشهر من با تمام وجود کار خود را شروع کرده و در کار خود اندکی کوتاهی نمیکنم و تمرکز خود را برای بازی به بازی این تیم عزیز خرج میکنم ، اميدوارم پس از پایان بازی‌ها جشن قهرمانی را با یکدیگر جشن بگیریم.

IMG 20220709 WA0053 سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرماهشهر مشخص شد / خادمی: آمده‌ام قهرمانی لیگ دسته دوم را با ماهشهری ها جشن بگیرم+تصاویرIMG 20220709 WA0038 سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرماهشهر مشخص شد / خادمی: آمده‌ام قهرمانی لیگ دسته دوم را با ماهشهری ها جشن بگیرم+تصاویرIMG 20220709 WA0036 سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرماهشهر مشخص شد / خادمی: آمده‌ام قهرمانی لیگ دسته دوم را با ماهشهری ها جشن بگیرم+تصاویرIMG 20220709 WA0046 سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرماهشهر مشخص شد / خادمی: آمده‌ام قهرمانی لیگ دسته دوم را با ماهشهری ها جشن بگیرم+تصاویرIMG 20220709 WA0052 سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرماهشهر مشخص شد / خادمی: آمده‌ام قهرمانی لیگ دسته دوم را با ماهشهری ها جشن بگیرم+تصاویر

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی خوزتاب/اخبار خوزستان طی شماره 23788 توسط محمد وطن خواه و در روز شنبه 18 تیر 1401 ساعت 16:34:01
© Copyright 2022 https://www.khuztab.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 23771
18 / 4 / 1401 - 12:08

سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرماهشهر مشخص شد / خادمی: آمده‌ام قهرمانی لیگ دسته دوم را با ماهشهری ها جشن بگیرم

اخبار مهم اهواز و دیگر شهرهای خوزستان را در پایگاه خبری خوزتاب khuztab بخوانید ؛

سرمربی جدید تیم فوتبال شهرداری بندرماهشهر گفت: امیدوارم با چنین شور و اشتیاقی که در کادر مدیریتی ، فنی و بازیکنان میبینم بتوانیم قهرمانی لیگ دسته دوم را به ماهشهری ها هدیه دهیم.

Screenshot 20220709 044238 Instagram 1072x1280 سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرماهشهر مشخص شد / خادمی: آمده‌ام قهرمانی لیگ دسته دوم را با ماهشهری ها جشن بگیرم

به گزارش پایگاه خبری خوزتاب،️ مهرداد خادمی، سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرماهشهر با اشاره به انتخاب وی به عنوان سرمربی این تیم اظهار کرد: از حسن اعتماد و نظر مدیرعامل باشگاه و اعضای هیئت مدیره و شهردار بندرماهشهر بسیار سپاس گذارم که بنده را انتخاب نمودند.

خادمی در ادامه گفت: من همیشه فوتبال شهرستان بندرماهشهر را زیرنظر داشته و دوست داشتم روزی سرمربی این تیم شوم و با استفاده از ظرفیت‌ها و استعدادهای شهرستان این تیم را به جایگاهی که شایسته آن است برسانم.

مهرداد خادمی در خصوص تیم فوتبال شهرداری بندرماهشهر افزود و گفت: شأن و شخصیت تیم شهرداری بندرماهشهر در فوتبال کشور چنین جایگاهی نیست و همکاری و همراهی تمام ارکان باشگاه و همت بازیکنان این تیم را می‌خواهد که تمرکز خود را برای صعود به لیگ یک بکار گیرند.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرماهشهر بیان کرد: با صداقت این حرف را به زبان می‌آورم که با تمام توان ، تفکرات و تجربه هایی که در این سال‌ها از سرمربیگری بدست آورده‌ام تلاش میکنم این تیم را برای صعود به لیگ یک کشور آماده کنم.

خادمی در پایان گفت: هواداران، پیشکسوتان و ورزش‌دوستان بندرماهشهر من با تمام وجود کار خود را شروع کرده و در کار خود اندکی کوتاهی نمیکنم و تمرکز خود را برای بازی به بازی این تیم عزیز خرج میکنم ، اميدوارم پس از پایان بازی‌ها جشن قهرمانی را با یکدیگر جشن بگیریم.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری تحلیلی خوزتاب/اخبار خوزستان طی شماره 23771 توسط محمد وطن خواه و در روز ساعت 12:08:31
© Copyright 2022 https://www.khuztab.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر