کد خبر : 16521
تاریخ انتشار : چهارشنبه 9 مهر 1399 - 15:58

نمایندگان استان جلوی تکروی به اسم مجمع را بگیرند

نمایندگان استان جلوی تکروی به اسم مجمع را بگیرند اخیرا اتفافاتی در مجمع نمایندگان استان در حال وقوع است که می تواند همبستگی و اثربخشی مجمع را بشدت کاهش دهد و باعث تزلزل در تصمیم گیری ها و اقدامات آتی آن بشود. ماجرا از چند هفته قبل آغاز شد که برخی تکروی ها از سوی

نمایندگان استان جلوی تکروی به اسم مجمع را بگیرند

اخیرا اتفافاتی در مجمع نمایندگان استان در حال وقوع است که می تواند همبستگی و اثربخشی مجمع را بشدت کاهش دهد و باعث تزلزل در تصمیم گیری ها و اقدامات آتی آن بشود.
ماجرا از چند هفته قبل آغاز شد که برخی تکروی ها از سوی یکی دو نماینده باعث گردید که اختلاف نظرهایی در مجمع بروز کند. پس از آن نمایندگان استان در نشستی مقرر نمودند نمایندگان از تک روی بپرهیزند و پیگیری ها و اقدامات شان بطور هماهنگ و با طرح در مجمع انجام بشود.
با این وجود اخیرا در ماجرای تغییر مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان یکی دو نماینده استان، بر خلاف نظر اکثریت مجمع، در تلاش برای حفظ حیدری هستند و رایزنی هایی برای ابقای وی با وزیر ورزش و جوانان و استاندار خوزستان داشته اند و به بهانه های مختلف سعی کرده اند از تشکیل جلسه مجمع نمایندگان استان، و اعلام و انتقال مخالفت نمایندگان به وزیر ورزش و جوانان جلوگیری کنند.
چنین تکروی هایی می تواند باعث اختلافات جدی در مجمع نمایندگان بشود و قطعا با واکنش تند نمایندگان مختلف استان روبرو خواهد شد.
بنظر می رسد در همین قدم، نمایندگان منتقد مدیرکل ورزش و جوانان می توانند خواهان برگزاری جلسه فوق العاده مجمع و اتخاذ تصمیم در این زمینه و اجماع روی دو یا سه گزینه پیشنهادی و اعلام رسمی آن به وزیر ورزش و جوانان بشوند تا مشخص شود چه کسانی در این میان بدنبال تحمیل نظرات شخصی خود به کلیت مجمع نمایندگان هستند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.