کد خبر : 17980
تاریخ انتشار : جمعه 31 اردیبهشت 1400 - 9:01

سهل انگاری روابط عمومی شهرداری اهواز در قبال نوشادی

اخبار خوزستان را در پایگاه خبری خوزتاب khuztab بخوانید

avatar.jpg 512 سهل انگاری روابط عمومی شهرداری اهواز در قبال نوشادی
خوزتاب /

علی رغم تخریب ها و انتقاداتی که ظرف یکی دو ماه گذشته به عملکرد ابراهیم نوشادی وارد می شود، معلوم نیست چرا روابط عمومی شهرداری نسبت به شهردار جدید سهل مهر سکوت بر دهان زده و از ایشان در قبال تخریب های صورت گرفته واکنش نشان نمی دهد.

 

گفته می‌شود، امیر آهنجان که از دوستان قدیمی موسی شاعری در زمان مدیریت وی رییس دفتر و مدیر روابط عمومی اش بود، این روزها نه تنها دفاعی از نوشادی نمی کند بلکه شنيده ها حاکی از آن است که نقش مهمی در تهیه فهرست انتخاباتی برای دوستان قدیم خود در پیش گرفته است.

 

براساس این شنيده ها مشخص نیست  این مذاکرات با چراغ سبز ابراهیم نوشادی شهردار اهواز انجام می شود، یا اینکه یک حرکت برنامه ریزی شده ای در راستای هماهنگی های قبلی خود با حلقه شاعری و نیز پدر خوانده مشهور اصولگرایان است.

 

اما هر چه هست باید توجه داشت که در صورت صحت فعالیت سیاسی مدیر روابط عمومی شهرداری اهواز چه با هماهنگی نوشادی باشد و چه بدون هماهنگی ایشان، مادامی که ایشان حتی در ذهن خود بخواهد از بودجه بیت المال استفاده می کند، یک اجحاف در حق تک تک شهروندان و سایر کاندیداها بوجود می آید.

نوشادی نیز باید بداند که عملکرد او زیر ذره بین رسانه هاست و نباید اجازه دهد امکانات شهرداری اهواز بار دیگر در مسایل سیاسی و انتخاباتی هزینه می شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.