کد خبر : 24770
تاریخ انتشار : چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401 - 11:16

با رای قاطع اعضای انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران؛

امین ابراهیمی به عضویت هیات مدیره انجمن فولاد انتخاب شد

اخبار مهم اهواز و دیگر شهرهای خوزستان را در خوزتاب بخوانید

امین ابراهیمی مدیرعامل فولاد خوزستان با اکثریت آرا، به عضویت هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران درآمد.

4210 orig امین ابراهیمی به عضویت هیات مدیره انجمن فولاد انتخاب شد

به گزارش پایگاه خبری خوزتاب، امروز ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در مجمع عمومی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، امین‌ ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در رقابتی نزدیک با بزرگان عرصه‌ی صنعت فولاد و کسب رای قاطع، پس یک دهه به عضویت هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد درآمد. مشارکت در تصمیم‌سازی و تعیین راهبرد صنعت فولاد از مهم‌ترین مزایای عضویت در انجمن است.

آقايان بهرام سبحانی، کسری غفوری، محمد کشانی، اسداله فرشاد، بهادر احرامیان و جهاندار شکری، دیگر اعضای انجمن را تشکیل می‌دهند.

گفتنی است، انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در شهریورماه سال هشتاد با حضور بیست شرکت تولیدکننده فولاد و طبق ماده ۱۳۱ کانون کارفرمایی و کارگری و تحت عنوان انجمن صنفی تولیدکنندگان فولاد ایران، به منظور ساماندهی فرآيند توليد فولاد كشور و حفظ توازن، نظم، فراهم كردن امكان بهره برداری بيشتر از سرمايه‌گذاری، توليد، استفاده و انتقال تجربيات علمی و عملی دست‌اندركاران، به هنگام نمودن آن برای نيل به اهداف قانونی توسعه در اين گونه موارد و دفاع از منافع مشروع اعضا، به ثبت رسید.

تلاش برای ساماندهی توليد و بهبود كيفيت خدمات دهی به اعضا، بازاريابی مستمر باكسب اطلاعات مربوط به عرضه و‌ تقاضا، قيمت، بازارهای مصرف و توليد برای عرضه به اعضای با بهره گيری از آخرين رهيافت های جهانی جهت نيل به اهداف قانونی توسعه صنعتی، ايجاد ارتباط با بانک ها و سازمان های اعتباری كشور و همچنين سازمان‌های مالی و پولی بين‌المللی در قالب قوانين جمهوری اسلامی ايران و فراهم‌سازی زمينه تسهيلات مالی در جهت توسعه فعاليت‌های اعضا، تشويق و حمايت از سرمايه گذاری در آن بخش از توليد كه زمينه افزايش توليد و صادرات را فراهم می كند، بخش مهم وظایف انجمن را تشکیل می‌دهند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.