کد خبر : 10799
تاریخ انتشار : یکشنبه 17 شهریور 1398 - 8:24

بازدید روسای مدیریت HSE شركت ملی نفت ایران از شركت نفت و گاز مسجدسلیمان

دکتر فرزاد نژاد بهادری رییس محیط زیست و مهندس صادق پور رییس بهداشت صنعتی مديريت ایمنی بهداشت و محیط زیست شرکت ملی نفت ایران به همراه مهندس محمدرضا نادری رییس HSE شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان بازدید كردند. به گزارش پایگاه خبری خوزتاب، به نقل از

دکتر فرزاد نژاد بهادری رییس محیط زیست و مهندس صادق پور رییس بهداشت صنعتی مديريت ایمنی بهداشت و محیط زیست شرکت ملی نفت ایران به همراه مهندس محمدرضا نادری رییس HSE شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان بازدید كردند.

IMG 20190908 124811 026 300x223 بازدید روسای مدیریت HSE شركت ملی نفت ایران از شركت نفت و گاز مسجدسلیمان

روسای مدیریت HSE شركت ملی نفت ایران

به گزارش پایگاه خبری خوزتاب، به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، این گروه با حضور در کارخانه بهره برداری و نمک زدایی هفت شهیدان ضمن بازدید از فرآیند فرآورش نفت در این مجتمع صنعتی، مسایل بهداشتی، درمانی، ایمنی و محیط زیستی این کارخانه را از نزدیک مشاهده و بررسی و سپس با حضور در دفتر مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و دیدار با اعضای هیأت مدیره به بحث و تبادل نظر در خصوص مسایل و مشکلات حوزه HSE پرداختند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در این جلسه طی سخنانی گفت: ۵ سد و رودخانه پرآب و دایمی و دریاچه در حوزه عملیاتی این شرکت وجود دارد که اغلب خطوط لوله جریانی و انتقالی در تلاقی با این حوزه های آبریز هستند و همین امر بر حساسیت توجه به اصول مراقبتی و بازرسی های فنی از تأسیسات به منظور جلوگیری از حوادث احتمالی می افزاید.

مهندس قباد ناصری با اشاره به رعایت کلیه مقررات ایمنی در عملیات ها و اقدامات برنامه ریزی شده یا خارج از برنامه گفت: با رعایت مقررات ایمنی طی ۳ سال گذشته هیچگونه حادثه جدی منجر به جراحت در میان نیروی انسانی نداشته ایم.

وی خاطر نشان کرد: با همت کلیه پرسنل زحمت کش و با همدلی و همکاری همه بخش های شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان توانسته ایم ضمن دست یابی به تولید تعهد شده، در زمینه ایمنی هم شاهد موفقیت وسرآمدی باشیم.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با عنوان اینکه این شرکت در حوزه HSE با تنگناهایی مواجه است افزود: نبود خودروهای مناسب اطفای آتش و نیروی انسانی در واحدهای عملیاتی و اقماری موجب شده تا فشار کار بر نیروی انسانی تنها ایستگاه آتش نشانی و امدادی واقع در ستاد این شرکت بسیار زیاد باشد.

دکتر فرزاد نژاد بهادری رییس محیط زیست مديريت ايمني، بهداشت و محيط زيست شرکت ملی نفت ایران نیز طی سخنانی گفت: در بازدید از نقاط مختلف این شرکت متوجه اهمیت بخشی به الزامات ایمنی و محیط زیستی نهادینه شده در فرآیندهای اداری و عملیاتی شده و این امر قابل تحسین و ستایش است.

روسای مدیریت HSE شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در ادامه با حضور در بیمارستان امام خمینی (ره) صنعت نفت مسجدسلیمان در بازدید از بخش های مختلف این بیمارستان، فرآیند ارائه خدمات بهداشتی و درمانی این بیمارستان به کارکنان صنعت نفت را بررسی کردند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

https://www.khuztab.ir/