کد خبر : 24120
تاریخ انتشار : یکشنبه 6 آذر 1401 - 11:50

جذب ۳۷۷ مدرس در دانشگاه علمی کاربردی استان

خبرهای مهم اهواز و شهرهای خوزستان را در پایگاه خبری خوزتاب khuztab بخوانید

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان از جذب ۳۷۷ مدرس جدید در فراخوان امسال جذب مدرس علمی کاربردی برای واحد استان خوزستان خبر داد.

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز 3 جذب ۳۷۷ مدرس در دانشگاه علمی کاربردی استان

به گزارش پایگاه خبری خوزتاب؛دکتر کیانوش بهرهی با اشاره به جذب ۳۷۷ مدرس جدید در فراخوان جذب مدرس علمی کاربردی سال ۱۴۰۱ اظهار کرد: متقاضیان واجد شرایط می‌توانند به مدت دو هفته از اول آذرماه تا ۱۵ آذرماه با مراجعه به سامانه جذب مدرسان به نشانی  https://jam.uast.ac.ir   اقدامات لازم برای ثبت نام را انجام  دهند.

وی درخصوص فرآیند جذب مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خوزستان در سال جاری افزود: برای جذب مدرسان، نیازسنجی اولیه در مراکز آموزشی انجام شده و ظرفیت نهایی اختصاص یافته به این واحد استانی مجموعاً ۳۷۷ نفر است و فرآیند جذب به منظور تامین نیازها و کمبودهای موجود باتوجه به دوره‌های در حال اجرا و هم چنین رشته‌های جدید در قالب گروه‌های آموزشی انجام می‌شود به نحوی که تأمین مدرس مورد نیاز مراکز آموزشی، طبق زمان‌بندی مناسب باشد.

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خوزستان تصریح کرد: حداقل سن متقاضیان برای شرکت در فراخوان ۲۸ سال و حداکثر سن ۶۵ سال است و جذب مدرس به صورت بومی در واحد استانی صورت خواهد گرفت. پس از ثبت نام، تکمیل فرم‌ها و بارگذاری مستندات توسط متقاضی، اعتبارسنجی اطلاعات و مستندات متقاضیان در واحد استانی انجام و صلاحیت علمی و پرونده متقاضیان واجد شرایط در کارگروه‌های تخصصی با استفاده از اساتید مجرب مطابق با شاخص‌های ارزیابی بومی شده، بررسی و امتیازدهی می‌شود.

وی افزود: هیات اجرایی معین استانی از متقاضیانی که حد نصاب امتیاز را کسب کرده‌اند تا سقف سه برابر ظرفیت جذب اعلام شده برای رشته مورد نظر برای مصاحبه علمی دعوت می‌کند. در این مرحله استعلام صلاحیت عمومی متقاضیان توسط دبیرخانه هیات اجرایی جذب دانشگاه انجام می‌شود و پس از انجام مصاحبه در کارگروه‌های بررسی صلاحیت علمی، رای نهایی توسط هیات اجرایی معین استان صادر شده و نتایج صلاحیت علمی به همراه نتایج صلاحیت عمومی جهت تصویب نهایی در اختیار هیات اجرایی جذب دانشگاه قرار می‌گیرد.

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خوزستان افزود: پس از تصویب در هیات اجرایی جذب دانشگاه، در نهایت کد مدرسی صادر شده و واحد استانی با همکاری مرکز امور مدرسان دانشگاه، دوره الزامی تربیت مدرس با عنوان آشنایی با نظام علمی کاربردی را  برای متقاضیان برگزار می‌کند.

بهرهی گفت: ملاک ثبت نام قطعی متقاضیان در این فراخوان، تکمیل فرم‌های سامانه، پرداخت وجه و اخذ کد رهگیری است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.