بیانیه مجمع جوانان نواندیش استان خوزستان در خصوص شائبه دخالت برخی نمایندگان استان در انتخابات آتی

به گزارش پایگاه خبری خوزتاب؛ . مجمع جوانان نواندیش استان خوزستان در بیانیه ای نسبت به شائبه دخالت برخی نمایندگان استان در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد و خواستار نظارت هرچه بیشتر استاندار خوزستان بر انتصابات استانی، بالأخص در حوزه اجرایی برگزاری انتخابات برای پیش گیری از هرگونه جهت دهی به این

به گزارش پایگاه خبری خوزتاب؛
.
مجمع جوانان نواندیش استان خوزستان در بیانیه ای نسبت به شائبه دخالت برخی نمایندگان استان در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد و خواستار نظارت هرچه بیشتر استاندار خوزستان بر انتصابات استانی، بالأخص در حوزه اجرایی برگزاری انتخابات برای پیش گیری از هرگونه جهت دهی به این رویداد مهم شد.

IMG 20191105 WA0029 300x300 بیانیه مجمع جوانان نواندیش استان خوزستان در خصوص شائبه دخالت برخی نمایندگان استان در انتخابات آتی

مجمع جوانان نواندیش

در متن این بیانیه که توسط روابط عمومی مجمع جوانان نواندیش استان خوزستان منتشر شده است، آمده:

بسم الله الرحمن الرحیم
رأی مردم حق‌الناس است؛ اگر کسی تعرض کند، تعرض به حق‌الناس کرده است.
“مقام معظم رهبری”

با توجه به زمان کوتاه باقی مانده تا انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و در شرایط حساس کنونی کشور آن‌چه بیش از پیش مهم و حیاتی به نظر می رسد، مشارکت حداکثری مردم در انتخاباتی آزاد، برای تعیین سرنوشتشان است.

از ابتدای انقلاب اسلامی ایران و در بزنگاه های مهم سیاسی و انتخاباتی هرگونه دخالت از سوی هر فرد، گروه و یا جریانی که موجب یأس و دل‌سردی مردم از حضور در این فرایند سیاسی و دموکراتیک شود، از سوی تمامی مسوولان نظام محکوم بوده و از آن به عنوان خیانتی بزرگ و آشکار به کشور نام برده شده است.

بی شک مهم ترین مساله در هر انتخاباتی آسودگی خیال جامعه از باب حفظ و صیانت آرا است؛ در چند مدت اخیر اخبار رسیده در خصوص دخالت برخی نمایندگان استان خوزستان در انتخابات آتی، موجب نگرانی فعلان سیاسی و اجتماعی استان شده است.

دخالت در چینش نیروهایِ اجراییِ برگزارکنندهٔ انتخابات که در وهله نخست رکن اصلی این رویداد مهم به شمار می آید بی تردید از چشم تیزبین جامعه و فعالان سیاسی استان خوزستان دور نخواهد ماند و وقت مناسب پاسخ مناسب نیز خواهد داشت؛

لذا توصیه جدی به آن دسته از نمایندگان استان خوزستان که موجب این شائبه و نگرانی شده اند آن است که “بگذاریم مردم حرف آخر را بزنند” و از دکتر شریعتی استاندار خوزستان نیز خواستاریم در برابر لابی، فشار و هجمه برخی نمایندگان ایستادگی نموده و حفاظت از آرای مردم را که وظیفه نخست وی در انتخابات است، در اولویت کار قرار دهد.

اگر چه در چهارسال اخیر فعالیت‌ نمایندگان مردم استان در حوزه های مختلف توسط جامعه رصد شده است، این بار در ماه های منتهی به انتخابات هرگونه فعالیت آنان در حوزه های انتخاباتی از جمله دخالت‌ و فشار برای تغییر در ارکان اجرایی نیز پایش و گزارش هرگونه تخلف به انضمام مستندات به صورت شفاف به مردم ارائه خواهد شد.

لذا مجمع جوانان نواندیش استان خوزستان اکیدا به نمایندگان محترم توصیه دارد موارد و تذکرات فوق را جدی گرفته و نسبت به رعایت آن اهتمام ورزند.

امید است که با رعایت حق انتخاب مردم و در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص حق‌النّاس بودن رأی مردم، شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور و رقابتی سالم در اسفند ماه امسال باشیم و خروجی آن در راستای پیشرفت و اعتلای کشور و خاصه استان بزرگ و عزیز خوزستان باشد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اهواز

خبر مهم

آرشیو