کد خبر : 3024
تاریخ انتشار : چهارشنبه 8 آذر 1396 - 12:22

فردی که به علیرضا کریمی گفت “باید ببازی” ؟!

بباز علیرضا حالا به یکی از ترندهای توییتر تبدیل شده است. اما این جمله را چه کسی به علیرضا کریمی در حین کشتی گرفتن با کشتی گیر روس گفت؟ علیرضا رضایی سرمربی تیم امید چنین جمله خبرسازی را به زبان آورده است. وی امروز گفت و گویی با یکی از خبرگزاری ها انجام داده و گفت:

بباز علیرضا حالا به یکی از ترندهای توییتر تبدیل شده است. اما این جمله را چه کسی به علیرضا کریمی در حین کشتی گرفتن با کشتی گیر روس گفت؟ علیرضا رضایی سرمربی تیم امید چنین جمله خبرسازی را به زبان آورده است.
علیرضارضایی 300x200 فردی که به علیرضا کریمی گفت باید ببازی ؟!

وی امروز گفت و گویی با یکی از خبرگزاری ها انجام داده و گفت: « وقتی شب قبل از مسابقه فهمیدیم که برنده کشتی کریمی با حریف روس به برنده نمایندگان آمریکا و اسراییل برخورد می‌کند، اصلا فکرش را هم نمی‌کردیم که کشتی‌گیر آمریکایی در این مصاف شکست بخورد. ٢مسابقه این وزن تقریبا به صورت همزمان آغاز شد و کریمی هم با انگیزه بالا و جنگندگی خودش تا آستانه شکست حریف روس پیش رفت. تقریبا ٥دقیقه از زمان کشتی سپری شده بود که به من اطلاع دادند، کشتی‌گیر اسراییلی برنده شده است. در آن شرایط بهترین تصمیم این بود که کریمی بازنده شود تا از رویارویی او با نماینده رژیم صهیونیستی جلوگیری کنیم. بهترین تصمیم ممکن در آن شرایط شکست علیرضا مقابل نماینده روس بود. لحظه اول به خود من هم شوک وارد شد اما سریعا تصمیم گرفتم که به کریمی بگویم نتیجه را واگذار کند. اگر کشتی‌گیر ما در این مسابقه برنده می‌شد و در دور بعدی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران مقابل نماینده رژیم صهیونیستی به روی تشک نمی‌رفت، اتفاقات خیلی بدی برای کشتی ما رخ می‌داد. در آن صورت کشتی‌گیر روس حذف می‌شد و آنها به دنبال این می‌افتادند تا با استفاده از قدرت خود کشتی ایران و علیرضا کریمی را با محرومیت سنگین روبه‌رو کنند.»

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

https://www.khuztab.ir/