نمایندگان خوزستان در ادوار مجلس شورای اسلامی اول تا دهم

نمایندگان خوزستان در ادوار مجلس شورای اسلامی اول تا دهم نمایندگان خوزستان در ادوار مجلس شورای اسلامی اول تا دهم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خوزتاب، با نزدیک شدن به دوم اسفندماه ۹۸ و انتخابات مجلس یازدهم نگاهی انداختیم به نمایندگان ادوار ۱۰ دوره گذشته مجلس شورای اسلامی استان خوزستان/ خوزتاب اهواز، کارون، باوی و حمیدیه دوره اول: سید محمد کیاوش ، عبدالرضا اسدی‌نیا و فواد کریمی دوره دوم: سید رسول موسوی ، عبدالرضا اسدی‌نیا

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خوزتاب، با نزدیک شدن به دوم اسفندماه ۹۸ و انتخابات مجلس یازدهم نگاهی انداختیم به نمایندگان ادوار ۱۰ دوره گذشته مجلس شورای اسلامی استان خوزستان/ خوزتاب

نمایندگان خوزستان در ادوار مجلس شورای اسلامی اول تا دهم 300x200 نمایندگان خوزستان در ادوار مجلس شورای اسلامی اول تا دهم

اهواز، کارون، باوی و حمیدیه

دوره اول: سید محمد کیاوش ، عبدالرضا اسدی‌نیا و فواد کریمی

دوره دوم: سید رسول موسوی ، عبدالرضا اسدی‌نیا و فواد کریمی

دوره سوم: سید احمد موسوی ، امین بیانک و سید رسول موسوی

دوره چهارم: سید محمدرضا موالی‌زاده، علی مطوری، سید احمد موسوی

دوره پنجم: امین بیانک ، سید محمدرضا موالی‌زاده و فرامند هاشمی‌زاده

دوره ششم: جاسم شدیدزاده ، محمدکیانوش راد و حمید کهرام

دوره هفتم: سید احمد موسوی و حمید زنگنه و ناصر سودانی

دوره هشتم: ناصر سودانی ، شبیب جویجری و سید شریف حسینی

دوره نهم: ناصر سودانی، سید شریف حسینی و سید شکرخدا موسوی

دوره دهم: علی ساری ، جواد کاظمی نسب الباجی و همایون یوسفی

دوره یازدهم: ……

****************************************************************

آبادان

دوره اول: محمد نصرالهی ، محمد رشیدیان و ایرج صفاتی‌دزفولی

دوره دوم: سيد محمد كياوش (علوى تبار) آبادان ، محمد رشيديان و محمد امين عفرى (طرفى)

دوره سوم: محمد رشیدیان ، محمد سعید انصاری و عبدالحسن مقتدایی

دوره چهارم: عبدالحسن مقتدایی ، سید یونس موسوی و محمدسعید انصاری

دوره پنجم: عبدالله کعبی، عبدالزهرا حویزاوی و ایرج صفاتی

دوره ششم: احمد میدری ، عبدالله کعبی و محمد رشیدیان

دوره هفتم: عبدالله کعبی ، محمدسعید انصاری و جواد سعدون زاده

دوره هشتم: سید علی موسوی جرف ، عبدالله کعبی و سیدحسین دهدشتی

دوره نهم: جواد سعدون زاده ، سیدحسین دهدشتی و محمدسعید انصاری

دوره دهم: عامر کعبی ، جلیل مختار و غلامرضا شرفی

دوره یازدهم: ……

****************************************************************

خرمشهر

در دوره اول و دوم حوزه انتخابیه شادگان و خرمشهر یکی بود، در این دوره ۲ نماینده به نمایندگی از مردم این شهرستان حضور داشتند.

دوره اول: یونس محمدی و علی معرفی‌زاده

دوره دوم: یونس محمدی علی معرفی زاده وعبدالصاحب طاهرى موسوى

دوره سوم: یونس محمدی

دوره چهارم: یونس محمدی

دوره پنجم: مصطفی مطورزاده

دوره ششم: سمیر پورجزایری

دوره هفتم: مصطفی مطورزاده

دوره هشتم: مصطفی مطورزاده

دوره نهم: عبدالله سامری

دوره دهم: عبدالله سامری

دوره یازدهم: ……

****************************************************************

شادگان

دوره سوم: عبدالصاحب موسوی‌طاهری

دوره چهارم: عیسی مقدمی‌زاد

دوره پنجم: عیسی مقدمی‌زاد

دوره ششم: عیسی مقدمی‌زاد

دوره هفتم: مجید ناصری‌نژاد

دوره هشتم: مجید ناصری‌نژاد

دوره نهم: عبدالله تمیمی

دوره دهم: مجید ناصری نژاد

دوره یازدهم: ……

****************************************************************

دزفول

دوره اول: سید احمد زرهانی

دوره دوم: سید مصطفی فارغ

دوره سوم: سید مصطفی فارغ

دوره چهارم: علیرضا صدرا

دوره پنجم: مهدی‌رضا درویش‌زاده

دوره ششم: سیدعلی سیدآقا میری

دوره هفتم: سید احمد آوایی

دوره هشتم: سید احمد آوایی

دوره نهم: عباس پاپی‌زاده

دوره دهم: عباس پاپی زاده

دوره یازدهم: ……

****************************************************************

ایذه و باغملک

دوره اول: علی طاهری(میاندوره‌ای)

دوره دوم: قلی شیخی

دوره سوم: ­­­سید عباس موسوی

دوره چهارم: یاور صالحی

دوره پنجم: سید عباس موسوی

دوره ششم: عیسی‌قلی احمدنیا

دوره هفتم: سید هادی طباطبائی

دوره هشتم: علیرضا دهقانی

دوره نهم: حجت الله درویش‌پور

دوره دهم: هدایت الله خادمی

دوره یازدهم: ……

****************************************************************

ماهشهر، امیدیه و هندیجان

دوره اول: محمدزید بهبهانی/ غلامرضا رحیمی حاجی‌آبادی(میان دوره‌ای)

دوره دوم: جمشید مزارعی/ غلامرضا رحیمی حاجی‌آبادی(میان دوره‌ای)

دوره سوم: عبدالعظيم خزائى

دوره چهارم: کمال دانشیار

دوره پنجم: کمال دانشیار

دوره ششم: پیمان عاشوری

دوره هفتم: کمال دانشیار

دوره هشتم: خلیل حیات مقدم

دوره نهم: حبیب آقاجری

دوره دهم: علی گلمرادی

دوره یازدهم: ……

****************************************************************

بهبهان و آغاجری

دوره اول: سید شکرالله زینلی

دوره دوم: نور الله عابدى

دوره سوم: نور الله عابدى

دوره چهارم: لطف‌الله زارعی‌قنواتی

دوره پنجم: لطف‌الله زارعی‌قنواتی

دوره ششم: ولى الله شجاع پوريان

دوره هفتم: ولى الله شجاع پوريان

دوره هشتم: سید حاجی محمدموحد

دوره نهم: محمدباقر شریعتی

دوره دهم: حبیب الله کشت زر

دوره یازدهم: ……

****************************************************************

دشت آزادگان و هویزه

دوره اول: محمدمهدی کرمی/ سید محمد موسوی‌طره(میان دوره‌ای)

دوره دوم: طالب خیاطی

دوره سوم: جاسم جادری

دوره چهارم: جاسم جادری

دوره پنجم: جاسم جادری

دوره ششم: عبدالزهرا عالمی‌نیسی

دوره هفتم: سيد نظام ملاهويزه

دوره هشتم: هاشم سواری

دوره نهم: ناصر صالحی‌نسب

دوره دهم: قاسم ساعدی

دوره یازدهم: ……

****************************************************************

رامهرمز و رامشیر

دوره اول: شهید علیرضا چراغ‌زاده دزفولی/ حسن نوآب(میان دوره‌ای)

دوره دوم: سيدابوالقاسم داود الموسوى

دوره سوم: محمدرضا بهمئی

دوره چهارم: محمدرضا بهمئی

دوره پنجم: محمدرضا بهمئی

دوره ششم:سید ناصر موسوی

دوره هفتم: سید ناصر موسوی

دوره هشتم: سید ناصر موسوی

دوره نهم: شمس اله بهمئی

دوره دهم: اقبال محمدیان

دوره یازدهم: ……

****************************************************************

شوشتر و گتوند

دوره اول: شهید سیدجواد شرافت/ سید محمدتقی آل‌سیدغفور(میان‌دوره‌ای)

دوره دوم: سید محمدکاظم امام‌موسوی

دوره سوم: سید محمدکاظم امام‌موسوی

دوره چهارم: ذبیح‌الله کریمی

دوره پنجم: محمدعلی شیخ

دوره ششم: محمدعلی شیخ

دوره هفتم: محمدعلی شیخ

دوره هشتم: سیدمحمد سادات‌ابراهیمی

دوره نهم: سید محمد سادات‌ابراهیمی

دوره دهم: سهراب گیلانی

دوره یازدهم: ……

****************************************************************

شوش

در پنج دوره ابتدایی مجلس حوزه شوش و اندیمشک یک نماینده در مجلس داشتند.

دوره اول: شهید سید محمدکاظم دانش/ رسول منتجب‌نیا(میان دوره‌ای)

دوره دوم: ميرمرتضى موسوى‌ابره‏بكوه

دوره سوم: حسن رضایی

دوره چهارم: سید جاسم ساعدی

دوره پنجم: سید جاسم ساعدی

دوره ششم: سید جاسم ساعدی

دوره هفتم: سید جاسم ساعدی

دوره هشتم: سید جاسم ساعدی

دوره نهم: سید راضی نوری

دوره دهم: سید راضی نوری

دوره یازدهم: ……

****************************************************************

اندیمشک

دوره ششم: فریدون حسنوند

دوره هفتم: فریدون حسنوند

دوره هشتم: فریدون حسنوند

دوره نهم: صیدعیسی دارایی

دوره دهم: فریدون حسنوند

دوره یازدهم: ……

****************************************************************

مسجدسلیمان، لالی ، اندیکا و هفتکل

دوره اول: محمد فروغی(میان دوره‌ای)

دوره دوم: محمد شینی مصطفی

دوره سوم: جهانشا دانش

دوره چهارم: ناصر سهرابی

دوره پنجم: امیدوار رضائی‌میرقائد

دوره ششم: امیدوار رضائی‌میرقائد

دوره هفتم: امیدوار رضائی‌میرقائد

دوره هشتم: امیدوار رضائی‌میرقائد

دوره نهم: اسماعیل جلیلی

دوره دهم: علی عسگر ظاهری عبده وند

دوره یازدهم: ……

خوزتاب/اخبار خوزستان

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

https://www.khuztab.ir/